24 kwietnia 2013

Doszkalanie

W czym się specjalizujemy?

 • doszkalanie przed egzaminem państwowym

 • doszkalanie osób z prawem jazdy

 • doszkalanie przed egzaminem państwowym

 • doszkalanie kobiet :)

 • driving lessons in English

Jeśli masz prawo jazdy i jesteś zainteresowany doszkalaniem własnym samochodem, zgłoś się do nas:

 • doszkalamy klientów KAŻDYM samochodem do 3,5 t. (sedan, hatchback, kombi, van, bus)
  optymalnie dostosowujemy zajęcia do osoby szkolonej
 • dojeżdżamy pod ustalony adres w Warszawie i okolicach
 • trasy omawiamy indywidualnie
 • możliwość wsparcia technicznego (ustalenie płynów w aucie, przygotowanie do długiej trasy itp.)
 • jeździmy w mieście i poza miastem
 • podstawiamy auto na egzamin praktyczny w WORD

Jesteśmy wsparciem dla osób, które mają prawo jazdy, ale z różnych przyczyn mało jeździły albo nie jeździły w ogóle, bądź są po drogowych „przejściach”.

Od kilkunastu lat pomagamy ludziom, którzy zdecydowali się kurs prawa jazdy – specjalizujemy się również w doszkalaniu przed egzaminem państwowym, a wszystkie „kruczki” i „haczyki” na trasach egzaminacyjnych w Warszawie (Okęcie, Bemowo, Bródno) nie mają przed nami tajemnic – zobacz filmy.

Na doszkalanie własnym autem zapraszamy osoby, które są czynnymi uczestnikami ruchu drogowego i zmagają się z konkretnym problemem.

Znajomość przepisów ruchu drogowego w praktyce jest niezbędnym elementem podjęcia takich jazd ze względów bezpieczeństwa. (REGULAMIN)

Przekonaj się, jak łatwo, przyjemnie i z własnym zaangażowaniem wrócisz do płynnej i bezpiecznej jazdy! Będziesz się cieszyć jak małe dziecko w sklepie zabawkowym!

Oferujemy Ci wiedzę, pasję, ponad dwudziestoletnie doświadczenie za kółkiem i indywidualne podejście. Tylko od Ciebie zależy cała reszta.
Serdecznie zapraszamy :)

 

Edyta Bartosiak - doszkalanie Warszawa, jazdy doszkalające Warszawa

Edyta Bartosiak
+48 508-332-835
10:00 – 20:00 (w tygodniu)

Jestem zawodową instruktorką nauki jazdy kat. B. Cyklicznie uczestniczę w programach doszkalających i podnoszących kwalifikacje zawodowe. Napisałam autorski program zatytułowany „Bezpieczeństwo i kultura jazdy”, dzięki któremu mogę w przystępny sposób wyjaśnić kierowcy, w jaki sposób korzystać prawidłowo z auta, jak jeździć ekonomicznie, ekologicznie i efektywnie, a jednocześnie bezpiecznie i kulturalnie. Dwukrotnie uczestniczyłam w programie „Nauka jazdy TTV” jako instruktorka prowadząca.

Marcin Lis
+48 729 359 526
08:00 – 20:00 (w tygodniu)

DRIVING LESSONS IN ENGLISH

Mam na imię Marcin, od 12-stu lat jestem instruktorem nauki jazdy kat. B. Swoje pierwsze kroki jako instruktor stawiałem w Belgii. To było inspirujące doświadczenie szczególnie, że infrastruktura dróg różni się od naszej. Praca tam zaowocowała tym, że prowadzę jazdy w języku angielskim. Systematycznie uczestniczę w kursach podnoszących moje kwalifikacje, w ostatnim czasie ukończyłem kurs na egzaminatora. Moim głównym celem jest przygotowanie Was do jazdy w taki sposób, abyście stali się w pełni samodzielnymi oraz pewnymi siebie kierowcami, dlatego jazdy odbywają się nie tylko trasami egzaminacyjnymi. Zapraszam również osoby posiadające już uprawnienia, ale z jakiegoś powodu boją się usiąść za kółko. Dzisiaj łączę siły z Edytą i myślę, że nasze ogromne doświadczenie, zaangażowanie w naszą pracę oraz wiedza, pozwoli Wam pozbyć się wszelkich lęków i wątpliwości. Zapraszam!