19 listopada 2012

O mnie

Edyta Bartosiak

Jestem zawodową instruktorką nauki jazdy kategorii B. Moja praca jest moją pasją. Nigdy nie osiadłam na laurach i nie mam zamiaru tego robić. Cyklicznie uczestniczę w programach doszkalających i podnoszących kwalifikacje zawodowe.

 

Posiadam ukończone kursy w:

  • Szkole Jazdy Renault w ramach szkolenia pt.: „Europejskie standardy bezpiecznej jazdy”
  • ukończony projekt szkoleniowy dla instruktorów nauki jazdy pt.: „Wzrost kompetencji kadry ośrodków szkolenia kierowców”
  • ukończony cykl szkoleń teoretycznych i praktycznych w ramach bezpieczeństwa i techniki jazdy w Ogólnopolskim Centrum Techniki Jazdy.

Napisałam autorski program pt.: „Bezpieczeństwo i kultura jazdy, czyli złe nawyki dobrych kierowców”, dzięki któremu mogę w sposób jasny i przystępny wprowadzić słuchacza w tajniki bezpiecznej i kulturalnej jazdy.

Od kilku lat pomagam ludziom, którzy zdecydowali się kurs prawa jazdy – specjalizuję się w doszkalaniu przed egzaminem państwowym a wszystkie „kruczki” i „haczyki” na trasach egzaminacyjnych w Warszawie (ul. Radarowa, Powstańców Śl., Odlewnicza) nie mają przede mną tajemnic. [ opinie kursantów ]

Jestem również wsparciem i pomocą dla osób, które mają prawo jazdy ale z różnych przyczyn mało jeździły albo nie jeździły w ogóle, bądź są po drogowych „przejściach”. Doszkalanie praktyczne przeprowadzam samochodem zainteresowanej osoby.

Chcę poprzez ten serwis rozwijać nie tylko znajomość prawa związanego z ruchem drogowym, ale również krzewić świadomość społeczną dla idei bezpiecznej jazdy wszystkich użytkowników polskich dróg, a także w praktyce pokazywać technikę efektywnej, ekonomicznej i ekologicznej jazdy.

Pozdrawiam czytelników!
Edyta Bartosiak

 

Certyfikat - Ogólnopolskie Centrum Techniki Jazdy

Kurs - Wzrost kompetencji kadry OSK

Kurs I stopnia - Szkoła Jazdy Renault

Instruktor techniki jazdy kat. B