20 maja 2013

Opinie kursantów

Dodaj swoją opinię!

Małgorzata W.

6.02.2024

Świetna szkoła. Instruktorka, pani Edyta Bartosiak, jest znakomitą nauczycielką, cierpliwą i niesamowicie skuteczną. Ma niezwykłą umiejętność jasnego wykładania tego, co wydaje się skomplikowane, zwłaszcza dla tych, którzy są dopiero na początku kariery kierowcy. Przestrzegam przed wyrażaniem braku wiary w siebie, ponieważ pani Edyta stanowczo zabrania obrażania swoich kursantów:))) Jest również niezrównaną mistrzynią przejmowania prowadzenia z prawego fotela w razie nieoczekiwanych zwrotów akcji, których, jak wiemy, podczas kursu bywa naprawdę sporo:))) Bardzo polecam, dzięki niej czułam się bezpiecznie i pewnie. Małgorzata


J.D.

3.02.2024

Kursy z Panią Edytą pierwsza klasa! Atmosfera podczas jazdy pozwalająca na swobodną naukę jazdy w 100%, zero stresu. Krótko mówiąc polecam każdemu kurs z Panią Edytą,


Aga B.

3.01.2024

Cudowna Pani instruktor! Doskonale wszystko tłumaczy, ma ogrom cierpliwości i empatii, a przy tym wprowadza miłą i luźną atmosferę. :) Nauka jazdy była dla mnie czystą przyjemnością i nie wiązała się z żadnym stresem, mimo, że początkowo bardzo bałam się robić prawo jazdy. Tymczasem Pani Edyta zaczarowała tak, że chętnie się uczyłam, zdałam za pierwszym razem i od razu, bez wahania wsiadłam w samochód i nie oddaję mężowi kierownicy
Polecam z całego serca! ❤️ 5 gwiazdek to za mało!


Zuzanna B.

31.10.2023 – Bemowo

Z czystym sumieniem polecam Panią Edytę Bartosiak. Po 7 latach od ostatniego egzaminu praktycznego jazda samochodem to była dla mnie trauma. Dzięki pracy z Panią Edytą zmieniłyśmy nie tylko jazdę techniczną, ale również moją psychikę. Śmiało mogę powiedzieć, że po 20h jazd polubiłam się z samochodem i czuje się coraz pewniej za kołkiem. Egzamin zdany „za pierwszym” razem po wieloletniej przerwie jest najlepszym potwierdzeniem zdolności, jakie Pani Edyta mi przekazała. Mogę pokusić się nawet o stwierdzenie, że będzie mi brakowało naszych lekcji. Bardzo dziękuje Pani Edyto. Polecam wszystkim!!!!


Krzysztof G.

28.12.2023 – Bemowo

Pani Edyta jest mistrzynią! Zdałem za pierwszym razem. Parkowanie, łuk, górka wszystko tłumaczy spokojnie i na luzie. Jazda po mieście to sama przyjemność. Komunikaty są jasne i dokładne. Wszystko, co mówiła sprawdziło się na egzaminie. Polecam!:)


Damian Z.

21.12.2023 – Bemowo

Polecam serdecznie!


Fanek L.

12.10.2023 – Bemowo

Zdecydowanie polecam! Metoda szkoleniowa jest bardzo przystępna dla osób, które preferują zdecydowane i konkretne podejście do nauki. Instruktorzy są bardzo mili i maja spokojne podejście do uczniów.


Jakub I.

13.09.2023 – Bemowo

Jazdy z Panią Edytą rewelacja. Kurs tworzony przez instruktora ściśle pod kursanta. Dużo różnych rad nie tylko na trasę egzaminacyjną, ale również na przyszłość. Zdecydowanie Polecam . Egzamin zdany za pierwszym razem na Bemowie.


Maja P.

26.05.2023 – Bemowo

Pani Edyta – cudowna kobieta, cudowna instruktorka. Bardzo się stresowałam przed pierwszymi jazdami, no bo jak to tak, jak ja nigdy za kółkiem nie siedziałam?? Ale Pani Edyta ten strach bardzo szybko wypędziła. Ma bardzo dobre podejście do kursanta i ma się pewność, że można jej w 100% zaufać. Nie krzyczy, nie „obraża”, jest po prostu ludzka. Wszystko tłumaczy na spokojnie, jak sie czegoś nie rozumie, to wytłumaczy jak krowie na rowie, tyle razy i na tyle sposobów aż sie zrozumie, dużo żartuje, nie ma tzw „spiętej dupy” i można z nią pogadać po prostu kak z koleżanką. Jeźdźi trasami egzaminacyjnymi (o czym dzisiaj sie w 100% przekonałam, gdyż trase egzaminacyjną miałam dokładnie przez te same miejsca, przez które jeździłysmy) i PRZEDE WSZYSTKIM świetnie uczy. Nie wiem, czy jest lepszy instruktor od Pani Edyty. Serdecznie każdemu polecam. Egzamin zdany za pierwszym razem, a chce tylko przypomnieć, że wcześniej za kółkiem nie byłam ani razu, a dodatkowo totalnie nie ogarniam co się dzieje. Także dziękuje Pani Edyto jeszcze raz!


Julia W.

9.04.2023 – Bemowo

Polecam serdecznie naukę jazdy w szkole Edumoto!


Julia B.

17.03.2023 – Bemowo

Pani Edyta, Pani Edyta – n a j l e p s z a ! Trafiłam tutaj po 7 latach od zakończenia kursu. Zdałam za drugim razem z mojej nieuwagi (nie patrzyłam na znaki). Czułam się przygotowana lepiej niż kilka lata temu. Dziękuję Baaardzo!


Katarzyna N.

17.02.2023 – Bemowo

Gorąco polecam szkołę wszystkim, którzy chcą się nauczyć dobrze jeździć. Szczególnie chciałam podziękować Edycie z którą miałam jazdy, jest instruktorem z powołania, dzięki niej zdałam egzamin. Ma ogromną cierpliwość i wiedzę, świetnie przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale również do praktycznej jazdy na przyszłość. :)


Hania G.

4.02.2023 – Bemowo

Gorąco polecam szkołę wszystkim, którzy chcą się nauczyć dobrze jeździć. Szczególnie chciałam podziękować Edycie z którą miałam jazdy, jest instruktorem z powołania, dzięki niej zdałam egzamin. Ma ogromną cierpliwość i wiedzę, świetnie przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale również do praktycznej jazdy na przyszłość. :)


Milena O.

24.01.2023 – Odlewnicza

Z całego serducha polecam instruktorkę Edytę – wspaniała osoba, genialny nauczyciel! Dzięki niej okazało się, że zrobienie tego prawa jazdy nie jest tak naprawdę tak skomplikowane, jak mi się wydawało! Przez kilka godzin jazd doszkalających nauczyłam się więcej, niż podczas całego kursu w innej szkole jazdy. POLECAM!


Karolina M.

22.01.2023– Bemowo

Odbyłam jazdy doszkalające u Pani Edyty i jestem zachwycona! Jeździło się miło, mega naturalnie, atmosfera idealna. Ponadto dostałam wiele wskazówek, które BARDZO pomogły mi spokojnie i bezpiecznie poruszać się samochodem :) Polecam wszystkim panią Edytkę, bo to instruktor z powołania!


Liliia Ch.

13.01.2023 – Bemowo

Chyba jedyna szkoła jazdy, która rzetelnie przygotowuje nie tylko na egzamin, ale też do warunków na drodze które czekają po. Szczególnie muszę polecić panią Edytę, rzeczy trudne do zrozumienia młodym kierowcom p.Edyta potrafi wytłumaczyć w bardzo prosty sposób, atmosfera jest zawsze przyjemna, instruktorzy czy też panie w biurze bardzo mili. Nie żałuję wyboru I jeszcze raz dziękuję p. Edycie za te cenne godziny jazd pod jej opieką. ☺.


Elwira K.

30.12.2022 – Odlewnicza

Polecam OSK Jedynka, wszystko sprawnie zorganizowane w przypadku pytań otrzymywałam informacje szybko. Instruktorka p. Edyta to osoba energiczna z którą stres jest mniejszy. Daje dużo pewności i przekazuje praktyczne wskazówki. Wspiera, motywuje do pracy i niepoddawania się w chwili zwątpienia w siebie.


Martyna K.

12.12.2022 – Odlewnicza

Super szkoła. Bardzo dobry kontakt z biurem i świetna instruktorka Pani Edyta – cierpliwa, sumienna i profesjonalna. Mimo że zaczynałam od zera, nauczyła mnie bezstresowej jazdy po centrum miasta i bardzo dobrze przygotowała do egzaminu. Serdecznie polecam


Roksana L.

7.12.2022 – Bemowo

Bardzo dobra szkoła, zostałam perfekcyjne przygotowanie do egzaminu jak i samodzielnej jazdy. Pani Edyta jest najlepszym instruktorem,jakiego można sobie wymarzyć! Wiele mnie nauczyła i przekazała dużo cennych wskazówek. Bezstresowa atmosfera i pełen profesjonalizm! Widać, że Pani Edyta robi to z pasji ❤️ Na każde nawet najdrobniejsze pytanie uzyskiwałam wyczerpującą odpowiedź, za co jestem niezmiernie wdzięczna. Czas spędzony w L-ce był czystą przyjemnością ❤


Hubert K.

27.11.2022 – Odlewnicza

Sprawnie wyjeździłem swoje 30 godzin kursu, bardzo polecam Panią instruktor Edytę B, świetnie uczy, widać, że przykłada się do swojej pracy i ma super podejście do kursanta.


Jacob K.

22.11.2022 – Bemowo

Mój wybór OSK Jedynki był bardzo spontaniczny. Nie miałem żadnych oczekiwań i zostałem przyjemnie zaskoczony. Dobra komunikacja, którą mogę polecić każdemu. Jeździłem z Panią Edytą, która świetnie przygotowała mnie do egzaminu. Zdałem za pierwszym razem! Ucząc się czułem bezpiecznie, że mogę o wszystko się zapytać i jak będzie jakiś problem, szybko go rozwiązać. Polecam każdemu chcącemu zostać kierowcą


Krzysiek B.

18.10.2022 – Bemowo

Z Edytą zaledwie 4 godziny jazdy, ale bardzo cenne i przydatne, łatwość tłumaczenia, dobra atmosfera sprawia sukces, spokojnie można polecić i opina jak najbardziej pozytywna. Dziękuje za przekazanie mi ważnych informacji. Egzamin zdany za pierwszym razem. Jeszcze raz dziękuje bardzo.


Monika D.

11.10.2021 – Odlewnicza

Edyto, bardzo bardzo dziękuję, za pomoc, doszlifowanie tego co nie szło, za dobre rady i oczywiście atmosferę na jazdach. Egzamin zdany! Na placu raz dwa łuk, górka zaliczone. Na mieście, nie ominęły mnie drobne połknięcia, ale chyba parkowaniem równoległym i poradzeniem sobie z trudnym wyjazdem trochę mu zaimponowałam:) Pewność siebie i pełna kontrola samochodu na pierwszym planie:) Twoja pomoc była nieoceniona. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia na drodze:)


Agnieszka W.

20.09.2022 – Bemowo

Bardzo serdecznie dziękuję za wspaniałe lekcje i przekazanie wiedzy, egzamin zdany za pierwszym razem po wieloletniej przerwie w prowadzeniu auta. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Pani Edyto jeszcze raz dziękuję jest Pani wspaniała :) Zdane za 1 razem!


Ewa O.

2.08.2022 – jazdy doszkalające hyundai i20d

Serdecznie polecam jazdy z Panią Edytą:) bardzo fajnie motywuje do jazdy i dodaje odwagi. Pani Edyta to osoba doświadczona, profesjonalna, cierpliwa i jakby tego było mało – z niesamowitym poczuciem humoru:)  Dzięki Edycie po wieloletniej przerwie – Teraz nie boję się jeździć po Warszawie i do tego nie boję się jeździć z moim półrocznym dzieckiem w samochodzie (Bardzo dziękuję za wszystko!). Jej podpowiedzi zapadają w głowie na bardzo długo, z ręką na sercu polecam KAŻDEMU taką instruktorkę:)


Sebastian W.

15.07.2022 – Odlewnicza

Los…Przeznaczenie… Przypadek ? – Nie sądzę! EduMoto polecam wszystkim, bezstresowa atmosfera, profeska level 1000 ! Miałem tę niewątpliwą przyjemność skorzystać z Nauki Jazdy po X latach przerwy. Sama Edyta niezwykle wyrozumiała i cierpliwa. Przekazała mi Nie tylko „suche informacje”, które każdy może przeczytać w podręczniku, albo obejrzeć sobie na YouTube, ale przede wszystkim praktyka – zawsze pokazana i przećwiczona nawet w ekstremalnych warunkach. Indywidualne podejście sprawiało, że podczas jazd, nie czułem się w żaden sposób spięty, czy zestresowany a wręcz jak w rodzinie – co jest też niekwestionowaną zasługą Edyty. Typ człowieka z pasją co dało się odczuć w każdej sekundzie jazdy. Instruktorka z powołania, która nie tylko uczy jak poruszać się po drodze, ale jak najlepszy psycholog buduje w swoich kursantach wiarę w siebie i własne umiejętności. Wysoka kultura osobista – Każda jazda z nią to prawdziwa przyjemność. Spokojna, konkretna, z poczuciem humoru. Zawsze wysłuchała, cierpliwie wytłumaczyła rozwiewała wszelkie wątpliwości. Samo zainteresowanie kursantem daje wiele do myślenia – do samego końca, do dnia egzaminu, a nawet dłużej Trafiając do EduMoto można poczuć się w 100% zaopiekowanym. Edzia, jeszcze raz bardzo za wszystko dziękuję!


Kamil M.

10.07 2022 – Bemowo

Bardzo polecam Panią Edytę. Po bardzo długiej przerwie od nauki jazdy, Pani Edyta skutecznie przygotowała mnie do egzaminu, który w końcu z łatwością zdałem. Na każdym kroku  dodawała mi odwagi i mobilizowała do dalszego działania. Już od pierwszej naszej rozmowy i jazdy czułem, że jest między nami flow i że to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Każde zajęcia odbywały się w przyjaznej atmosferze.  Dzięki Pani Edycie pokonałem swój strach za kółkiem oraz moje wcześniejsze błędy drogowe. Podczas zajęć Pani Edyta przekazuje cenne i co ważne, bardzo praktyczne wskazówki, które ułatwiają zdanie egzaminu i prawidłową jazdę samochodem. Z ogromną przyjemnością polecam Panią Edytę, która jest zaangażowanym, profesjonalnym instruktorem jazdy  podchodzącym do swojego zawodu z ogromną pasją a co najważniejsze bardzo skutecznie przygotowującym do egzaminu na prawo jazdy.


Kinga K.

07.06.2022 – jazdy doszkalające Hyundai i20

Co tu dużo pisać… To była jedna z lepszych decyzji mojego życia (zaraz po wyborze właściwego kandydata na męża i posiadaniu dziecka ) Po kilkuletniej przerwie postanowiłam wrócić do prowadzenia auta i nie mogłam wybrać lepszej nauczycielki i mentorki niż Edyta! Ma odpowiednie podejście, wie jak łopatologicznie wytłumaczyć, nawet takiej zakale jak ja, co trzeba robić i jak żeby wszystko działało. Nie daje taryfy ulgowej, za to stawia wyzwania! Jest odporna na wszelkie ataki paniki, piski a nawet mój śpiew!Każdemu, kto chce rozpocząć swoją przygodę z prowadzeniem auta polecam wybrać Edytę na swojego instruktora – nie ma lepszego wyboru w Warszawie!Edytko, dziękuję Ci, że sprawiłaś, że nie boje się, a co więcej, polubiłam jazdę samochodem w roli kierowcy… Myślę że i mój mąż jest Ci wdzięczny Kochani nie czekajcie zatem, zapisujcie się na kurs do Edyty! Szerokości!


Wiktoria S.

02.06.2022 – Bemowo

Bardzo polecam jazdy z Panią Edytą, pełen profesjonalizm, jazda bezstresowa w bardzo przyjemnej atmosferze. Co więcej, bardzo dobre podejście do kursanta. Dzięki jazdom doszkalającym zyskałam większą pewność siebie za kierownicą i co najważniejsze – zdany egzamin:) Szczerze polecam!


Karolina O.

13.05.2022 – Radarowa

Instruktor-pani Edyta Bartosiak jest osobą, która zasługuje na mega pochwałę jako instruktor, który rzetelnie, profesjonalnie, ciekawie i „w punkt” prowadzi kursanta przez godziny jazdy. Jest oddana temu, co robi i potrafi świetnie wykonać swoją robotę:) Jest świetna w praktycznym i rzeczowym nauczeniu, jak prowadzić auto.:) Gdybym miała ponownie wybierać, byłaby to Pani Edyta!


Magdalena W.

06.05.2022 – Odlewnicza

Dzisiaj wreszcie zdałam egzamin na prawo jazdy. Zmagałam się z tym długie miesiące, ale dopiero kiedy zapisałam się do Pani Edyty, zaczęłam rozwijać swoje umiejętności. Pani Edyta nauczyła mnie parkować w każdy sposób i w różnych warunkach tak, aby zawsze się udawało. Brakowało mi też zawsze pewności za kierownicą i odpowiedniej dynamiki jazdy, ale to wszystko naprostowało się wraz z jazdami. Polecam panią Edytę, bo jest konkretną, kompetentną i niezwykle uczciwą osobą. Ponadto udało mi się zbudować z nią serdeczną relację. Stosujcie się do tego, co sugeruje, bo to naprawdę działa.


Michał W.

29.04.2022 – Bemowo

Pani Edytka to najlepsza instruktorka pod słońcem, zna się na jeździe i samochodach, doskonale wie o czym mówi. Nauka warta każdych pieniędzy i każda minuta w 100% produktywna:)


Larysa

26.04.2022 – Bemowo

Jakiś czas temu miałam jazdy doszkalające u Pani Edyty B. Przemiła osoba z wspaniałym podejściem do ucznia i super sposobem nauczania, wszystko tłumaczy i dlaczego tak lepiej niż tak. Cudownie spędzony czas na lekcjach zaowocował moim upragnionym prawkiem i poczuciem pewności za kierownicą. Jestem baba, a nie jeżdżę jak baba :) dzięki


Piotr B.

22.03.2022 – Bemowo

Pani Edyta okazałą się być osobą komunikatywną i pewną siebie. Od początku wzbudzała zaufanie oraz miała pedagogiczne podejście. Po ponad rocznej przerwie od jazd dzięki Pani Edycie udało się zdać egzamin za drugim razem. Wystarczyło 10 godzin jazd doszkalających a nauczyła mnie ona więcej niż pewien instruktor po 30 godzinach w innej szkole. Nauczyłem się co najważniejsze rozumieć przepisy ruchu drogowego oraz zacząłem czuć się swobodnie na drodze pomiędzy innymi uczestnikami ruchu. Nie zamieniłbym Pani Edyty na żadnego innego instruktora i w 200% z czystym sumieniem mogę ją polecić. Piotr


Ewelina Ż.

16.03 2022 – doszkalanie Hyundai I20

Z całego serca polecam panią Edytę !!!! Przesympatyczna atmosfera , mnóstwo praktycznej wiedzy, dużo uśmiechu i droga z górki :) Jedno słowo opisuje w pełni tą mega  Kobitkę :)   S-uperowa Z-abawna T-orpeda O-strożna S-ympatyczna. Po prostu SZTOS !!! Ściskam serdecznie i dziękuję za tak cenne rady ! ❤️


Ela U.

15.03.2022 – doszkalanie Hyundai I20

Po wieloletniej przerwie w prowadzeniu samochodu musiałam wrócić za kierownicę. Znalazłam Panią Edytę w internecie i to był strzał w dziesiątkę. Pani Edyta jest profesjonalistką i z wielkim zaangażowaniem wykonuje swoją pracę. Lekcje jazdy z nią po Warszawie to sama przyjemność, a przede wszystkim nauka i cenne  wskazówki. Pani Edyta nauczyła mnie od nowa jazdy po mieście i sprawiła, że strach, który mnie blokował ustąpił.
Pani Edyto, z całego serca bardzo dziękuję . Jest Pani instruktorką godną polecenia.


Maciej M.

13.02.2022 – Odlewnicza

Bardzo polecam! Pani Edyta jest cudowną instruktorką. Wszystkie godziny jazd przebiegły bardzo przyjemnie i oczywiście wiele mnie nauczyły co pozwoliło mi zdać egzamin państwowy za pierwszym razem bezbłędnie!


Basia P.

27.12.2021 – jazdy doszkalające Hyundai i20

Pani Edycie udało się sprawić, że ja po baaardzo długiej przerwie (blisko 30 letniej), wsiadłam za kierownicę samochodu i zaczęłam jeździć. Nauka przebiegała praktycznie od zera. Poza lekcjami zasad obsługi pojazdu oraz techniki jazdy były do pokonania moje osobiste blokady. Z lekcji na lekcję coraz bardziej wierzyłam i miałam nadzieję, że będę jeździć. I udało się. Dziękuję pani Edyto!- Basia z Chomiczówki.


Aleksandra S.

15.11.2021 – Bemowo

Bardzo polecam Panią Edytę! Nauka jazdy poszła sprawnie, a przede wszystkim bardzo efektywnie! Super kontakt i podejście do kursanta. Polecam z całego serca!!!


Zuzia J.

2.11.2021 – Bemowo
Serdecznie polecam! Nauka jazdy z panią Edyta to super chwile, można się nauczyć wielu rzeczy i przy tym pożartować. Jazda z taka instruktorka to sama przyjemność, będzie mi brakowało tego. Polecam każdemu!


Kasia M.

25.07.2021 – jazdy doszkalające Hyundai i20
Polecam :) Odbyłam z Panią Edytą jazdy doszkalające – spokój, opanowanie, cierpliwość, wszystko czego mi było trzeba, żeby odkurzyć moje prawo jazdy :) Dziękuję.


Magdalena C.

13.07.2021 – Bemowo

Miałam przyjemność na swojej drodze spotkać p. Edytę, która swoją wiedzą i doświadczeniem przekazała mi w 6 godzin tyle, ile nie nauczyłam się w 50 godzin u innych instruktorów. Dzięki niej przełamałam złą passę i na reszcie mogę cieszyć się jazdą samochodem. Pani Edyta jest fantastyczną kobietą z fenomenalnym podejściem do kursantów, wszelkie manewry tłumaczy w bardzo przystępny i prosty sposób. Dziękuję to za mało, aby wyrazić moją wdzięczność.
Magda C.


Joanna Z.

10.07.2021 – Bemowo

Dziękuję z całego serca! Jest Pani najlepszą instruktorką ze wszystkich instruktorów świata!! Zdane za 1 razem!


Joanna W.

2.07.2021 – doszkalanie

Panią Edytę wyszukałam w ciemno w necie. Mam prawo jazdy od wielu lat, jeżdżę nie najgorzej, ale coraz bardziej doskwierało mi moje sieroctwo w umiejętności parkowania, szczególnie w Warszawie…. Wykupiłam dwie godziny jazdy doszkalającej i jestem bardzo zadowolona. Pani Edyta jest bardzo komunikatywna i niestresująca w sposobie bycia. Wszystko wytłumaczyła od początku dokładnie, powtarzała spokojnie niezbędne zaklęcia wiele razy przy moich kolejnych próbach (klamka, reflektor i takie tam inne:)), dała mi czas aby mózg je przetrawił i zarejestrował. Polecam z czystym sumieniem, Joanna.


Mateusz H.

21.06.2021 – Odlewnicza

3 spotkania i dało radę. Jeszcze raz Dziękuję Pani Edycie za pomoc(a zwłaszcza z tą górką)


Zosia T.

21.06.2021 – Bemowo

Dziękuje i do zobaczenia Zdane za 1 razem!


Julka R.

17.06.2021 – Bemowo

Jeszcze raz dziękuje za wszystko! Pani Edytko jest pani najlepsza widzimy się na drodze!


Kasia C.

27.05.2021 – Doszkalanie Hyundai i20

Polecam :) Odbyłam z Panią Edytą jazdy doszkalające – spokój, opanowanie, cierpliwość, wszystko czego mi było trzeba, żeby odkurzyć moje prawo jazdy :) Dziękuję.


Seba K.

19.05.2021 – Odlewnicza

Edyta bardzo bardzo bardzo dziękuję. Jesteś cudowną instruktorką!


Kinga K.

12.05.2021 – Bemowo

Cudowna instruktorka! Nauka jazdy z Panią Edytą to świetna przygoda. Jest w stanie idealnie nas przygotować do egzaminu. Szczerze polecam!!!


Artur M.

26.04.2021 – doszkalanie KIA

Zdecydowanie polecam jazdy z Edytą! Pomogła mi wrócić za kółko po około 6 latach przerwy. Nigdy nie czułem się pewnie na drodze, ale dzięki konkretnym i jasnym uwagom i bardzo dobrym podejściem do kursanta. Teraz, na co dzień korzystam z własnego samochodu na warszawskich ulicach bez żadnych problemów oraz w trasie. Z Edytą jeździłem autem szkoleniowym Hyundai i20 i później własnym. Dostałem całą masę przydatnych wskazówek nie tylko odnoszących się do jazdy samej w sobie, ale też jak użytkować samochód, jak skorzystać z myjni automatycznej i samoobsługowej a także jak zatankować samochód. 2 godziny jazdy upływają w bardzo miłej atmosferze! Jeśli ktoś chce poprawnie nauczyć się jeździć, zdobyć doświadczenie, wrócić na drogę – szczerze polecam Edytę!


Katarzyna S.

25.04.2021 – doszkalanie Citroen Picasso

Polecam gorąco lekcje u pani Edyty! Miałam pewien problem z manewrami dużym samochodem, który niedawno kupiłam (prawo jazdy mam od jakiegoś czasu, choć praktyki mało). Pani Edyta wszystko mi wyjaśniła, pokazała… ze stoickim spokojem :) i pełnym profesjonalizmem. Bardzo dużo skorzystałam i nauczyłam się wielu praktycznych „trików”. Polecam wszystkim!


Kamil Z.

19.04.2021 – Bemowo

Po 4 latach przerwy udało mi się zdać z pomocą Pani Edyty za 1 razem na cholernym Bemowie! Wielkie dzięki i do zobaczenia gdzieś na trasie Pani Edyto!


Zenon Z.

12.04 2021 – Radarowa

Serdeczne dzięki za przygotowanie do egzaminu państwowego po zebranych „punkcikach”. Obiecuję nie wracać już do Pani i spokojniej jeździć.


Aleksandra Z.

01.04.2021 – Bemowo

Bardzo gorąco polecam wszystkim rozpoczęcie przygody z prawem jazdy pod czujnym okiem Pani Edyty!!!!:) Jest Pani wspaniała i co najważniejsze bardzo skuteczna w tym, co robi, bo robi to Pani z ogromną pasją. Potrafi Pani wyeliminować wszystkie złe nawyki, dać patenty na parkowanie, które bawią do łez, ale przez to są zapamiętywane i co najważniejsze, pokazuje wszystkie kruczki i haczyki na trasach egzaminacyjnych. Dzięki Pani zdałam egzamin za pierwszym razem !!!!:) Jestem bardzo wdzięczna za cierpliwość, wyrozumiałość, super atmosferę na jazdach, wiedzę i umiejętności, które Pani przekazała oraz za pozytywne nastawienie, optymizm każdego dnia i kopniaka na szczęście!!! Do zobaczenia.


Anna G.

25.03.2021 – doszkalanie Hyundai I20

Pani Edyto, bardzo dziękuję za jazdy doszkalające, które pomogły mi przełamać lęk przed prowadzeniem auta po długiej przerwie. Otrzymałam wiele cennych rad, ale też duże wsparcie, dodała mi Pani odwagi i zainspirowała do czerpania frajdy z jazdy. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję!


Aleksandra K.

11.03.2021 – Odlewnicza

Pani Edyto, bez Pani w ogóle nie byłoby tego sukcesu! Dziękuję za cierpliwość, solidną dawkę optymizmu i wszystkie kopniaki na szczęście! Jazdy z Panią to czysta przyjemność, aż żal się żegnać. Jest Pani czadowa! Pięknie dziękuję i do zobaczenia!


Mateusz T.

04.03.2021 – Odlewnicza

Gorąco polecam p. Edytę, jedna z lepszych instruktorów, jacy są. Bardzo kompetentna, merytoryczna, zna dużo szczegółów, bądź miejsc, które pojawiają się na egzaminie. Po prostu doszkalanie z nią to gwarancja na zdanie.


Izabela C.

23.02.2021 – Odlewnicza

Dziękuję również, za poświęcona wiedzę i czas, oraz za wskazówki podczas doszkalania!


Judyta W.

15.02.2021 – Bemowo

Dziękuję Pani Edytko!


Karolina M.

12.02.2021 – Garwolin

Dziękuję za bardzo dobre przygotowanie do egzaminu i przyjemną atmosferę podczas jazd! Do zobaczenia na drodze!


Kasia L.

12.02.2021 – Bemowo

Serdecznie polecam nauki u Pani Edyty, cudowna instruktorka, daje złote rady, co prawda drze się „gazu, gaziuuu”, lecz dzięki temu jest najlepsza pod słońcem. A wiem, co piszę… 34h u „kogoś” innego i stwierdziłam, że ja już nie chcę tego prawa jazdy, bo ja się do tego nie nadaje. Kilka godzin z Panią Edyta i co??? MAMY TO! Polecam z całego serducha.


Alicja L.

11.02.2021 – Bemowo

Najlepsza instruktorka!!Bałam się jazdy samochodem, a samo wyjechanie na miasto mnie przerażało, dzięki Pani Edycie nie tylko zaczęłam jeździć, ale też na maxaaa to polubiłam!! Atmosfera i komunikacja – świetne. Pani Edyta ma baaaardzo dużo cierpliwości, co okazuje się być wyjątkowo istotne;)) Nauka jazdy jest nie tylko przyjemna, ale też bardzo efektywna i skuteczna. Dostałam mnóstwo ważnych wskazówek i rad, dzięki czemu nie boję się jeździć, nawet w zimę.Bardzo polecam jazdy z Panią Edytą wszystkim, którzy chcą mieć poczucie bezpieczeństwa i kontroli na drodze.. i oczywiście zdać egzamin!


Aleksander O.

06.02.2021 – Odlewnicza

Jeszcze raz dziękuję! Było warto, nie pomyślałbym ile w 2h doszkalania mogłem się nauczyć, i to jak skutecznie. Każdy, kto ma obawy, niech idzie i sam sprawdzi. Opinia mojego kolegi po poleceniu? ,,Miałeś racje, jest profesjonalistką”, co świadczy samo w sobie. Pozdrawiam.


Oliwia S.

30.01 2021 – Bemowo

Jeszcze raz bardzo dziękuję, bo bez Pani to by się nie udało i do zobaczenia! Jak ktoś ze znajomych będzie chciał pójść na prawko, to tylko będę polecać Panią! Jeszcze raz bardzooo dziękuję za wszystko!


Larysa R.

27.01.2021 – Odlewnicza

Pani Edyta jest najlepsza, tłumaczy wszystko od a do z, krok po kroku i dlaczego tak a nie inaczej. Świetna nauka oraz świetna atmosfera i nastawienie do kursanta. Widać ze to jest Pani pasja i robi to Pani z sercem. Serdecznie polecam każdemu!


Natalia T.

25.01.2021 – Odlewnicza

Polecam Panią Edytę w 10000%- złota kobieta! Pokazała mi większość miejsc na Odlewniczej i to jej zawdzięczam zdanie egzaminu za pierwszym razem. Bardzo kompetentna i przecudowna kobieta! Gdybym mogła jeszcze bym pojeździła z tak superową babką. Pozdrawiam i jeszcze raz za wszystko dziękuję Pani Edyto!


Marcin D.

23.12.2020 – Bemowo

Pani Edyto bardzo Pani dziękuję za przygotowanie do egzaminu. To był świetnie spędzony czas na nauce jazdy. Egzamin za pierwszym!


Weronika I.

19.12.2020 – Bemowo

Bardzo polecam! Miła atmosfera podczas jazd, pani Edyta nauczy wszystkiego co najważniejsze by być dobrym kierowcą, a przede wszystkim by czuć się dobrze za kierownicą :)) jeszcze raz bardzo dziękuję i do zobaczenia na drodze!


Dagmara J.

14.12.2020 – Bemowo

Najlepszy instruktor!
Każda lekcja z Panią Edytą sprawiała, że postępy w mojej nauce były bardzo widoczne. Konkretna i wymagająca instruktorka, a za razem otwarta i życzliwa. Pani Edyta nauczyła mnie od PODSTAW prowadzić samochód. Po 30h jazdy, egzamin zdałam bez większych problemów.
Jeszcze raz bardzo dziękuje!!!!!


Agata K.

10.12.2020 – Odlewnicza
Jazdy doszkalające u Pani Edyty czynią cuda! To była świetna decyzja, taka nauka to sama przyjemność. Bardzo polecam wszystkim, dzięki tym lekcjom pokonałam stres, zyskałam dużo pewności siebie i nowe umiejętności, bez których ciężko byłoby zdać egzamin.


Monika S.

10.12.2020 – Bemowo

Lepszego nauczyciela do jazdy nie mogłam sobie wymarzyć! Pani Edyta najlepsza z najlepszych, oby więcej takich osób! Dzięki temu za 2 podejściem poszło jak po maśle! I nie groźna mi była nawet zima, która zaskoczyła. Full opcja w 2h i egzamin jak ta lala :) polecam wszystkim, jeśli się zastanawiasz to tego nie rób i płać każdą złotówkę, nie zawiedziesz się!


Robert S.

21.10.2020 – Bemowo

Dzięki wskazówkom Pani Edyty egzamin zdałem bezbłędnie. Nie wyobrażam sobie nauki z innym instruktorem. Trasy egzaminacyjne nie miały przede mną żadnych tajemnic. Serdecznie pozdrawiam Panią Edytę i dziękuję za cierpliwość, profesjonalizm oraz niezliczoną ilość wskazówek. Do zobaczenia na drodze!


Ula K.

12.10.2020 – Bemowo

Tak się cieszę, że do Pani trafiłam. Gdyby nie nauka i wszelkie wskazówki, nie zdałabym tego egzaminu! Jazdy z Panią to nie tylko opanowanie techniki prowadzenia samochodu, ale również czysta przyjemność. Serdecznie polecam każdemu, kto chce nauczyć się dobrze prowadzić! ❤


Martyna Sz.

27.09.2020 – Bemowo

TAKA INSTRUKTORKA TO SKARB – JEST PANI NAJLEPSZA!!!!! Pani Edyta to przede wszystkim Super osoba, cierpliwa z poczuciem humoru oraz profesjonalnym podejściem do każdego kursanta. Zaangażowana i wymagająca co sprawiło że obydwa egzaminy  państwowe zaliczyłam za 1 razem!!!! Dziękuję za miło spędzony czas❤ Polecam wszystkim zainteresowanym!!! Do zobaczenia gdzieś w trasie!


Julia A.

26.09.2020 – Bemowo

Pani Edytka zdecydowanie najlepszy instruktor na świecie. Czas spędzony razem za kierownicą bezcenny.. Nauka – profesjonalna. Najlepszy wybór w moim życiu. Dzięki P. Edycie oba egzaminy państwowe zdane za 1 razem. Pomocna, wyrozumiała, cierpliwa, każdemu życzę kursu z Panią Edi. Nigdzie nie ma tak dobrze jak u niej.


Michał W.

23.09 2020 – Bemowo

Edyta jest najlepszą instruktorką jazdy na świecie, dzięki niej, i jej profesjonalizmowi ciężkie tematy w jeździe samochodem stają się łatwe, a egzamin zdany bez problemów, nauczyła mnie jeździć nie tylko pod egzamin, ale i tak, jak porusza w normalnym życiu. Dziękuję za wspólnie spędzony czas… I pracę jaką wkłada w swoich kursantów z całego serca❤❤Pozdrawiam Michał


Dobrawa K.

22.09.2020 – Garwolin

Bardzo dziękuję Pani Edycie za cenne wskazówki, 100% motywację i wsparcie oraz wytrzymałość fizyczną i psychiczną do mnie – chaotycznego i trudnego kierowcy ♥ Każdego wyprowadzi na jezdnię.


Lucyna L.

22.09.2020 – doszkalanie Hyundai i20

Jazdy doszkalające z Panią Edytą były dla mnie cenną lekcją poruszania się samochodem po Warszawie. Dzięki Niej przypomniałam sobie nie tylko zasady ruchu drogowego, ale poznałam również zwyczaje innych uczestników ruchu drogowego. Nauczyła mnie jak bardzo ważna jest pewność siebie na drodze, ale i rozwaga za kierownicą. Polecam wszystkim niezdecydowanym.


Aneta P.

10.09.2020 – Bemowo

Pani Edyta jest najlepszym instruktorem, jakiego poznałam A miałam ich kilku. Jest osoba cierpliwą i umie przekazać wiedzę. Dzięki niej nabrałam pewności siebie za kierownicą i zaczęłam ogarniać. Ocena 5 gwiazdek to za mało. Polecam!!! Najlepszy instruktor w Polsce.


Katarzyna M.

07.09.2020 – doszkalanie Hyundai i20

Jestem wdzięczna Pani Edycie za wszystkie wskazówki i rady, dzięki Niej nabrałam wiary w siebie i to, że po 15 latach przerwy w jeździe samochodem dam radę. Po 12h wsiadłem do swojego samochodu i jeżdżę…Polecam gorąco jazdy z Panią Edytą, naprawdę warto.


Kajetan B.

07.09.2020 – Bemowo

Bardzo miła i sympatyczna Pani, dzięki której po roku przerwy w niecałe 6 h udało mi się przypomnieć wszystko oraz nauczyć jeszcze więcej niż to co miałem przez 30 h na kursach. Nabrałem dużo pewności siebie i aż nie dowierzałem Pani Edycie, że nie potrzebuje więcej jazd. Zdałem za pierwszym razem bez jakichkolwiek problemów.


Maria Cz.

04.08.2020 – doszkalanie Hyundai i20

Moja przygoda z Edumoto to doszkalanie po przerwie.Bałam się jeździć po mieście, ale po kilku jazdach z Panią Edytą coś się zmieniło. Właśnie przeszłam chrzest bojowy. Odważyłam się sama wyruszyć na miasto. Byłam zmuszona odwieść mamę do domu poza Warszawę. Padał mocny deszcz, na ulicach był bardzo duży ruch, mijałam dwa patrole policji i na dokładkę trzeba było robić miejsce na przejazd karetki. Po tak długiej przerwie to był naprawdę wyczyn i wszystko jest zasługą Pani Edyty. Ta cudowna kobieta, wspaniały nauczyciel i psycholog uwierzyła we mnie i pomogła się pozbierać. Bardzo dziękuję za pomoc.


Agnieszka W.

08.07.2020 – doszkalanie Hyundai i20 i Skoda Fabia

Do p. Edyty trafiłam na jazdy doszkalające, bo chociaż posiadam prawo jazdy, miałam bardzo długą – kilkunastoletnią przerwę w jeździe i musiałam zaczynać praktycznie od nowa. Najpierw na placu, potem w ruchu miejskim, wreszcie moim samochodem. Na każdym etapie p. Edyta była ogromnym wsparciem, cierpliwie wszystko tłumaczyła, dawała cenne praktyczne wskazówki, pomagała na nowo oswoić się z jazdą. Jest bardzo rzeczowa, profesjonalna i na każdym kroku widać, że samochody i nauka jazdy to jej pasja. A ponadto to niezwykle życzliwa i sympatyczna osoba. Najlepsza instruktorka nauki jazdy, którą mogę spokojnie każdemu polecić.


Karolina W.

26.06.2020 – Garwolin

Bardzo gorąco polecam jazdy z Panią Edytą! Jest wspaniałym instruktorem z pasją i zaangażowaniem a ponadto niesamowitym człowiekiem. Swoją przygodę zaczęłam w jednej z warszawskich szkół jazdy i po dziś dzień bardzo żałuję tej decyzji, bo kiedy trafiłam do Pani Edyty tak naprawdę zaczynałyśmy od zera a od wczoraj mogę cieszyć się upragnionym prawem jazdy tylko i wyłącznie dzięki Pani Edycie. Posiada ogromną wiedzę, doświadczenie oraz duuuużo cierpliwości. Nie ma lepszego instruktora na świecie jak Pani Edyta!


Agnieszka G.

09.06.2020 – doszkalanie Hyundai i20 i Skoda Scala

Pani Edyta pomogła mi wrócić za kółko po długiej przerwie w prowadzeniu auta. Jest prawdziwym psychologiem – wie, jak podejść do konkretnego ucznia, dzięki niej udało mi się zapanować nad swoimi lękami. Poza tym, że uczy sprawnej obsługi pojazdu i prawidłowego zachowania się na jezdni, przemyca także to, co nazywam „psychologią ulicy” – mówi o pewnych niepisanych zasadach funkcjonujących wśród kierowców, które pozwalają płynnie odnaleźć się wśród innych uczestników ruchu. A poza tym Pani Edyta jest także przesympatyczną i bardzo ciekawą osobą, z którą przyjemnie mija czas za kółkiem.


Gabriela Sz.

05.06.2020 – Odlewnicza

Dzięki jazdom doszkalającym z Panią Edytą zdałam bezbłędnie po 2 latach przerwy i wcześniejszych 8 nieudanych podejściach. Wcześniej jeździłam z pięcioma różnymi instruktorami (rzekomo z najlepszych szkół) w trzech różnych miastach (Łódź, Warszawa, Sieradz) na trzech różnych autach. Za każdym razem słyszałam, że to niemożliwe, żebym nie zdała, bo tak dobrze mi idzie, a jednak nie udawało sie i wręcz znienawidziłam jazdę autem. Po 2 latach w końcu dojrzałam do tego, by spróbować ponownie. Panią Edytę polecił mi znajomy. Już po rozmowie telefonicznej zlokalizowała zasadniczy problem – chęć zrobienia wszystkiego jak najszybciej, przez co często np. wymuszałam pierwszeństwo. Warto zaznaczy, że chociaż od razu chciałam wziąć 20h, bo nie wierzyłam już całkowicie w swoje umiejętności, pani Edyta powiedziała, że 10h wystarczy, bo liczy się, jakość, a nie ilość. I to podstawowa rada dla zdających – bez dobrego instruktora można zdawać w nieskończoność. Pani Edyta całkowicie zmieniła moje podejście do egzaminu. Najważniejsze to jeździć bezpiecznie, a nie na czas. Od nikogo nie dostałam tylu praktycznych wskazówek, co do zasad ruchu drogowego. Zaczęłam zupełnie inaczej patrzeć na to, co dzieje sie na drodze i jestem w stanie przewidywać pewne zdarzenia. Pani Edyta jest w 100% zaangażowana w każdą minutę jazd – nawet, jeśli musi odebrać telefon, nadal uważa na to, co robi kursant i jednocześnie daje wskazówki. Pierwszy raz podeszłam do egzaminu bez stresu z myślą „to tylko sprawdzian tego, co już umiem, a nie przeszkoda, którą muszę na siłę pokonać”. Nauczyłam się idealnie łuku i górki, (chociaż wcześniej je umiałam, pani Edyta wytłumaczyła mi, co dzieje się z autem podczas tych manewrów, więc niczego nie robiłam „na patent” tylko na wyczucie i dzięki temu egzaminator nie miał ani jednej uwagi). Co ciekawe połowę egzaminu jeździłam po trasach, które nie są standardowe w przypadku WORD Bródno (zupełnie inna strona ośrodka, wróciłam drogą, którą nigdy nawet nie jechałam) a nie popełniłam żadnego błędu, bo dzięki Pani Edycie nie jechałam na pamięć, a po prostu patrzyłam na znaki i tyle. Nadal nie wierzę w to, że udało się zdać, żałuję jedynie, że tak późno trafiłam na takiego instruktora – już dawno miałabym prawo jazdy. Polecam!


Basia Ż.

02.03.2020 – doszkalanie Toyota Auris

Jazdy doszkalające z Panią Edytą – właśnie takiej instruktorki szukałam :) Do Pani Edyty trafiłam poszukując jazd doszkalających. Po trzech latach przerwy w prowadzeniu auta dostałam w pracy samochód służbowy z manualną skrzynią biegów- Toyotę Auris. Moi jedynym doświadczeniem natomiast po zdaniu prawa jazdy była roczna jazda autem ze automatyczną skrzynią biegów. Przez pierwsze dwa tygodnie dopytywałam znajomych, rodzinę jak jeździć właściwie, ale żadna opinia czy rada nie sprawiła, iż czułam się pewnie. Zdecydowałam się zadzwonić do Pani Edyty po odwiedzeniu strony internetowej i już pierwsze dwie godziny okazały się tym czego potrzebuję. Pani Edyta bardzo trafnie wskazała z czym mam problem i co muszę ćwiczyć. Przy „zwykłym” manewrze parkowania odświeżyła mi wszystkie informacje związane z techniką jazdy autem z manualną skrzynią biegów. Wskazała nawet skąd biorą się u mnie dziwne nawyki utrudniające sprawną jazdę, dając rady jak je rozpracować. Jest niezwykle profesjonalną osobą, angażuje się mocno aby nauczyć. Proste, konkretne i praktyczne rady Pani Edyty są nieocenione. Dzięki Pani Edycie- nareszcie w sposób logiczny i uporządkowany otrzymałam wskazówki, których potrzebuję. Pani Edyta dzięki doświadczeniu i ogromnej intuicji wie jak poprowadzić kursanta krok po kroku, aby podejmował coraz nowe wyzwania zyskując tym samym pewność panowania nad autem jako uczestnik ruchu drogowego. Miałam wielu nauczycieli w czasie nauki na prawo jazdy i naprawdę tacy instruktorzy jak Pani Edyta zdarzają się rzadko. Pani Edyta razem z kursantem potrafi podjąć ryzyko, wie że jest ono konieczne by nauczyć, co nie jest zbyt często u instruktorów spotykane. Ponadto Pani Edyta od pierwszych godzin wspólnych jazd pozwoliła mi jeździć własnym autem, na czym bardzo mi zależało. Dzięki temu że mogłam oswajać się z nim mając za pasażerkę Panią Edytę teraz czuje się o wiele bezpieczniej. Z uśmiechem, humorem, ale też skupieniem i cierpliwością oraz olbrzymią dawką praktycznej wiedzy- niezapomniane spotkania. Bardzo dziękuję Pani Edycie i z przyjemnością polecam :)


Magdalena B.

02.02.2020 – Bemowo (jazdy Opel Corsa)

Polecam naukę jazdy z Panią Edytą ! :)  Bardzo profesjonalne podejście do kursanta, każda kolejna godzina pokazywała mi, że trafiłam na cudowną Panią instruktor, która przekaże mi wskazówki jak zostać dobrym kierowcą, i tak też było :) Egzamin teoretyczny jak i praktyczny był tylko formalnością !!! Jeszcze raz bardzo bardzo dziękuję i polecam :) GAZIUUUUU..!?


Hanna T.

07.01.2020 – doszkalanie Opel Corsa/Renault Megane

Panią Edytę Bartosiak zobaczyłam po raz pierwszy w programie „Nauka jazdy”. Prawo jazdy mam od 1991 roku (!), ale za kółkiem siadałam zaledwie kilka razy, i to dawno temu, za namową męża. Kilka miesięcy temu mąż zmarł, a ja nie miałam serca pozbyć się jego samochodu, którym przejechaliśmy całą Polskę i kawał Europy. Ja, oczywiście, jako pasażerka. Zadzwoniłam do pani Edyty i opisałam sprawę  Tak naprawdę, to wypłakałam się w telefon, pytając na koniec, czy podjęłaby się próby zrobienia ze mnie kierowcy.

„Będzie 100 procent zaangażowania?” „Tak.” „To proszę przyjść w wygodnych butach.”

Zaczynałyśmy od absolutnych podstaw. O ile o przepisach drogowych miałam trochę pojęcia (na wszelki wypadek wszystko rzetelnie „przeorałam” na nowo), o tyle sprawy techniczne trzeba było zacząć kompletnie od zera. Dosłownie, od ustawiania fotela i lusterek, nauki włączania, na początek „na sucho”, poszczególnych biegów. A gdy gdzieś na odludziu ruszyłyśmy z zawrotną prędkością 20-30 km/h („Boże, zaraz wjadę na krawężnik…”), doszła praca sprzęgłem, pamiętanie o kierunkowskazach, hamowanie… Stopniowo i systematycznie.

Pani Edyta jest precyzyjna i konkretna. Ze stoickim spokojem dziesiątki razy powtarza, co trzeba, a czego nie wolno robić. I dlaczego. „Zawsze warto wiedzieć, dlaczego coś się udaje albo nie.” Nie znaczy to, że nie usłyszycie „Rozwali mi pani skrzynię biegów!” albo „Czy wiemy, ile kosztuje wymiana sprzęgła?”. Jeśli zdecydujecie się na jazdy doszkalające właśnie u pani Edyty Bartosiak, to będziecie wspominać te uwagi z uśmiechem, a wasze auto będzie za nie wdzięczne.

Gdy pani Edyta uznała, ze możemy ruszyć w miasto, ja jeszcze nie do końca byłam do tego przekonana. Ale moja instruktorka, co potwierdziło się przy każdym kolejnym podnoszeniu poprzeczki – przejeżdżaniu wymagających rond, ćwiczeniach ze skrętu w lewo na ruchliwych skrzyżowaniach – potrafi świetnie ocenić, kiedy kursant jest gotowy na kolejny krok. Nie ma z góry narzuconego planu. Musi uznać, że przyszedł czas na kolejny ruch, na przykład jazdę szybsza niż 50/km/h w obszarze zabudowanym. A może trzeba trochę „przyhamować” i poćwiczyć, dajmy na to, parkowanie w jakimś spokojnym miejscu. To są lekcje szyte na miarę. Pani Edyta cały czas w inteligentny, a często dowcipny sposób podpowiada, jak analizować ciąg zdarzeń na drodze, jak najkorzystniej reagować. Złapałam się na refleksji, że najlepiej byłoby pewnie nagrywać wszystkie te wyjaśnienia, komentarze, ale w pewnym sensie wszystko to nagrało się w mojej głowie. Mam taką nadzieję.

Pani Edyta Bartosiak robi wspaniała robotę i jestem szczęściarą, że właśnie na Nią trafiłam.

Lekcje odbywały się na aucie Pani Edyty. To opel Corsa. Czas przesiąść się na moje auto. Po zaledwie godzinie jazdy renault Megane z moją instruktorką, znalazłam się w takiej sytuacji, że musiałam pokonać około 100 km najpierw przez centrum i peryferie Warszawy, potem drogę ekspresową, na lotnisko w Modlinie. I z powrotem. Obok, na fotelu pasażera warszawski taksówkarz, który znał moją samochodową historię. Komplementował moją nauczycielkę. „Ta kobieta zna się na rzeczy.” Stwierdził też, że jego żona dobrze jeździ i gdy wracają z działki on często śpi na tylnym siedzeniu. Podobno ze mną też by nie bał się tak jechać.


Monika H.

03.01.2020 – doszkalanie

Witam, wszystkich zainteresowanych, którzy planują rozpocząć naukę jazdy z Panią Edytą Bartosiak. Informuję, że jeśli oczekujecie od instruktora:
– zaangażowania w przekazywaniu Ci wiedzy teoretycznej i praktycznej, w sposób przystępny dla każdego,
– wymagającego z profesjonalnym indywidualnym podejściem do kursanta;
– oferującego elastyczny grafik jazd tworzony w ustaleniu z kursantem , dopasowany pod konkretne potrzeby;
to Pani Edyta jest bardzo dobrym wyborem, nie zawiedziesz się. Ja doszkalałam swoje umiejętności, otrzymałam bardzo dużo wsparcia i cennych uwag, które do dzisiaj pamiętam. Polecam!!


Paweł M.

14.12.2019 – doszkalanie Alfa Romeo

Nie przestraszcie się „największej jędzy” – nikt lepiej nie szkoli! Po jazdach z Panią Edytą żaden lewoskręt w Warszawie czy parkowanie nie będą straszne. POLECAM!


Magdalena G.

14.11.2019 – doszkalanie Opel Corsa

Po prostu zdecydowanie najlepsza, najskuteczniejsza. Profesjonalna i zaangażowana Pani instruktor. Przyjemna atmosfera z kontaktu z mądra i uważna osobą, pracująca z pasją i sympatią, szacunkiem do ludzi. Bardzo indywidualne podejście, Pani Edyta znajdzie sposób nawet na najbardziej opornych. Zawsze w punkt, konkretnie i czujnie. Polecam bardzo mocno.


Bożena Z.

12.11.2019 – doszkalanie Opel Corsa/Peugeot 207

Po kilkunastu latach siedzenia jako pasażer zdecydowałam się usamodzielnić jako czynny kierowca miastowego autka. 12 lat robi swoje ale z pomocą Pani Edyty udało mi się przełamać swoje lęki. Konkretna, zaangażowana, zorientowana na sukces ucznia. Pani Edyto, pięknie dziękuję za jazdy czerwoną strzałą i moim peugeotem!


Zuzanna S.

10.11.2019 – doszkalanie Opel Corsa

Wzięłam 10h jazd doszkalających i bardzo dobrze mi się jeździło z panią Edytą, po jazdach z nią zdałam egzamin w Garwolinie bez problemu. Daje bardzo pomocne rady, dzięki którym jest dużo łatwiej na egzaminie.


Dominika K.

30.10.2019 – Opel Corsa Radarowa

Skorzystałam z jazd doszkalających, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Edyta – bo to z nią jeździłam, jest niesamowitą kobietą z powołania do nauki jazdy dla każdego. Proszę mi wierzyć na słowo, skoro udało jej się zrobić ze mnie kierowcę, to wiem co mówię. Postanowiłam ponownie podjeść do egzaminu po 2 latach przerwy i przygoda zakończyła się pozytywnym wynikiem egzaminu. Bardzo konkretna, profesjonalna, z niesamowitą wiedzą doprowadzi każdego do pozytywnego zdania egzaminu praktycznego. Jazdy dla mnie osobiście były samą przyjemnością w mega fajnej atmosferze. Bardzo polecam :)


Tomek D.

19.10.2019 – doszkalanie Opel Corsa

Egzamin zdany za 3 razem ma Bemowie po 4 letniej przerwie, ale na ten trzeci dopiero byłem dobrze doszkolony dzięki Pani Edycie. Lepiej trafić nie mogłem. Uczy przede wszystkim panowania nad autem i myślenia. Jeździłem Oplem Corsa a zdawałem na Hyundai.


Mariola O.

10.10.2019 – doszkalanie Opel Corsa. Bemowo

Miałam bardzo mało wiary we własne umiejętności, ale Edyta (instruktor) potrafiła doskonale wydobyć moje umiejętności i skutecznie pozbyć się złych nawyków. Nauczyła mnie wszystkiego od podstaw, nauczyła prawidłowej techniki jazdy i bezstresowego prowadzenia auta. Każdemu polecam takiego instruktora jazdy.  Miałam zdawać w Garwolinie ale udało się za drugim na Bemowie.


Patrycja A-W

25.09.2019 – Bemowo (jazdy Opel Corsa)

Z każdej jazdy z pnia Edytą wynosi się 100% wiedzy . Nie sądziłam że spotkam tak sympatyczna osobę która mimo humoru trzymała mnie w ryzach. Jeśli miła bym kogoś polecić to z czystym sumieniem Edyta Bartosiak zrobi z każdego super kierowcę ,o ile oczywiście czujesz to coś bardzo polecam.


Tadeusz Z.

12.09.2019 – Bemowo (jazdy Opel Corsa)

Pani Edyta to twarda kobieta, nie ma zmiłuj. Miałem 32 lata prawko i musiałem do egzaminu. Pani z polecenia, ale przepisy musiałem znać bo wścieklizna była. Głupie trzymanie rąk na kierownicy itp. – myślałem że jajo zniosę, ale na egzaminie mnie to uratowało że truła ciągle o tych detalach. Zdane za pierwszym, trasy przejechane i tyle. Ale polecam, bo profesjonalna jest i skuteczna a za to się chyba płaci? 10/10 tak bym Pani Edycie dał. Dziękuję!


Maciej K.

11.09.2019 – doszkalanie Opel Corsa

Prawo jazdy mam od 2 lat i nie jeździłem. Dostałem samochód służbowy i za cholerę nie mogłem ogarnąć ruszania-jakaś masakra. Zdawałem u Pani Edyty prawko więc gdzie indziej szukać pomocy? Strzał w 10! Bo ma teraz Opla czyli normalne auto a nie jakieś co samo rusza. Trochę to trwało ale pakiet 6h był optymalny żeby zacząć normalnie jeździć skodą fabią. Ponownie dziękuje Pani Edyto i przepraszam za kopanie czerwonej strzały :) będę nadal polecać!


Kasia B.

04.09.2019 – doszkalanie Opel Corsa

Polecam szczerze Panią Edytę, profesjonalna, konkretna i z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazać w dostępny sposób. Ma bardzo dobre podejście do kursantów, jazdy prowadzi w fachowy, i zarazem lekki, bezstresowy sposób. Polecam wszystkim, zarówno tym początkującym jak i tym, którzy chcieliby skorzystać z jazd doszkalających. Ja akurat nie jeździłam ponad 10 lat ze strachu, a z Panią Edytą udało mi się go pokonać.


Magda G.

01.09.2019 – doszkalanie Opel Corsa

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Edytą osobom, które chcą się doszkolić, wrócić do jazdy samochodem po latach.
Trafiłam pod jej skrzydła z polecenia i była to najlepsza decyzja!!! :) Personalnie – wyluzowana, dowcipna, bez spiny, a jednocześnie zdecydowana i praktycznie od początku mająca plan na kursanta. Merytorycznie – z ogromnym doświadczeniem. Stopniująca poziom trudności, czego się nawet nie czuje. Świetny psycholog! Dzięki Pani Edycie to, co niemożliwe, stało się czymś oczywistym, normalnym. Bardzo bardzo dziękuję i polecam


Renata M.

22.08.2019 – doszkalanie Opel Corsa

Od 7 lat nie jeździłam, posiadając prawo jazdy.

Moje próby wykorzystania czynnie z prawa jazdy były tragiczne, zaliczyłam nawet spotkanie ze znakiem drogowym, a niefortunne spotkanie z krawężnikiem spowodowało pęknięcie dwóch opon. Od tego czasu minęło 7 lat. Wtedy stwierdziłam, że się do jazdy nie nadaje. Życie jednak zmusza do działań, jako kierowca. Po tych 7 latach w końcu się odważyłam i udałam się do Pani Edyty. Panią Edytę cechuje niezwykły profesjonalizm, jako instruktora. Podczas jazd doszkalających Pani Edyta wykazała się niezwykłym doświadczeniem zawodowym, cierpliwością i zaangażowaniem. Godziny spędzone na drodze dały mi poczucie bezpieczeństwa, wiary we własną osobę i we własne możliwości. Pani Edyta pokazała, że nie taki diabeł straszny, a na drodze trzeba zawsze myśleć i rozważnie podejmować wszelkie decyzje. Pani Edyta to nie tylko wulkan pozytywnej energii, ale konkretna osoba, pełna dystansu, humoru i potrafiąca dotrzeć do każdej osobowości zarówno tej niepewnej jak i krnąbrnej życiowo. Wielki plus za podejście, żart, entuzjazm a przede wszystkim wiedzę!


Piotr O.

14.08.2019 – Odlewnicza jazdy Opel Corsa

To były najlepsze 2 godziny w całej mojej historii nauki jazdy. Pani Edyta to wybitna jednostka, świetny nauczyciel. Pokazała mi kilka tricków, zwróciła uwagę na kilka błędów i kilka stereotypów. Efekt: zdane prawo jazdy. Od dwóch tygodni jeżdżę mając z tyłu głowy rady Pani Edyty. Polecam na 1000 procent


Iza D.

27.07.2019 – Bemowo (jazdy Opel Corsa)

Pani Edytka wspaniała i cierpliwa do granic możliwości dużym poczuciem humoru i dawką ogromnej wiedzy. To dzięki Niej uwierzyłam w swoje umiejętności za co bardzo dziękuję!!!! Polecam 100%


Grażyna W.

19.07.2019 – doszkalanie Opel Corsa

Dzień dobry! Polecam Panią Edytę! 3 spotkania i całkiem nieźle mi się jeździ po Warszawie. Dziękuję Pani Edyto, bo to dzięki Pani! Grażka


Marta M.

18.07.2019 – doszkalanie Opel Corsa

Po 7 latach bez auta trafił mi się fajny zakup. I wielki strach mnie ogarnął! Coś tam próbowałam sama jeździć a skończyło się na wgiętych drzwiach i wtedy wyświetliła mi się strona Pani Edyty na FB, zadzwoniłam, konkretna, nastawiona zadaniowo. Pakiet godzin to było to, czego mi brakowało do powrotu jako kierowca. Bardzo dziękuję i pozdrawiam z pierwszych wakacji objazdowych za kółkiem!


Tobiasz K.

11.07.2019 – doszkalanie Opel Corsa

O pani Edycie dowiedziałem się przez przypadek podczas surfowania po internecie. Umawiając się na pierwsze jazdy doszkalające po 10 latach nie sądziłem, że jeszcze kiedykolwiek sam wsiądę za kółko ale jednak-udało się! Pani Edyta to profesjonalna, zdecydowana osoba, nastawiona na wyniki kursantów. Ja z kilku godzin doszkalających z Panią Edytą wyniosłem więcej niż ze wszystkich jazd podczas szkoły nauki jazdy. Takich nauczycieli ze świecą szukać! Polecam w 10000%!


Ewa N.

28.06.2019 – doszkalanie Opel Corsa

Trafiłam do Pani Edyty na jazdy doszkalające po 15 latach nie jeżdżenia. Wystarczyły tylko dwa spotkania z Panią Edytą i jazda po mieście nie jest już mi straszna. Bardzo polecam Panią Edytę, wszystko bardzo cierpliwie i spokojnie wytłumaczy. Największy błąd to zrobić prawo jazdy i odłożyć je do szuflady a z każdym rokiem jest coraz trudniej. Dlatego nie ma co odkładać tej decyzji w nieskończoność. Dziękuję Pani Edyto za wszystkie cenne wskazówki :)


Kasia S.

25.06.2019 – doszkalanie Opel Corsa –  Radarowa

Jazdy z Panią Edytą są bardzo intensywne – każda godzina to spora dawka wiedzy praktycznej. Pani Edyta ma niesamowite wyczucie potrzeb, na pierwszej godzinie diagnoza i od razu skuteczna „terapia” i pomoc w pozbyciu się szkodliwych nawyków – taki wspaniały lekarz drogowy i do tego z ogromną wiedzą i talentem do jej przekazywania. To dzięki wyjeżdżonym godzinom z panią Edytą udało mi się zdać egzamin praktyczny za pierwszym razem – dzisiaj w WORD na Radarowej!. Choć jestem już po egzaminie wiadomo, że kierowcą dopiero się staję – przede mną jeszcze dużo nauki, doszkalanie oczywiście z panią Edytą. Pani Edyta uczy jazdy dynamicznej, asertywnej i zdecydowanej. To instruktorka bardzo zaangażowana i pełna pasji. Udziela konkretnych wskazówek podczas jazdy, nie obraża, nie krzyczy, pokazuje, że jej zależy tak samo jak uczniowi i uwierzyła – uwierzyła we mnie, za co jestem Jej ogromnie wdzięczna!


Piotr P.

25.06.2019 – Bemowo – doszkalanie Opel Corsa

Serdecznie polecam! Pani Edyta to studnia wiedzy, osoba cierpliwa i konkretna. Jazdy z nią to sama przyjemność. Instruktor z powołania! Egzamin zdany za pierwszym razem! Dziękuję Pani Edyto!


Kamila M.

24.06.2019 – Doszkalanie Opel Corsa

Chciałabym gorąco polecić wszystkim nauki z Panią Edytą. Jako nauczyciel jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała na błędy, ale jednocześnie za kółkiem nie pozwala na lekkomyślność i beztroskę.  Ale nawet jak zwraca uwagę, to wszystko odbywa się w sposób kulturalny i uprzejmy.  Jednym słowem- przygotowuje do jazdy w „prawdziwym życiu”. Jednocześnie potrafi tak „sprzedać” wiedzę i różnego rodzaju triki, dzięki którym jazda staje się dużo przyjemniejsza i łatwiejsza. Zaskakujące jest to, że Pani Edyta ma niesamowity dar dydaktyczny – jedno hasło i już wiesz, o co chodzi (i dziwisz się, dlaczego do tej pory stanowiło to dla ciebie wiedzę tajemną). Jednocześnie jest wulkanem pozytywnej energii.

Co istotne- podczas nauki skupia się na Tobie w 100%- nie ma mowy o żadnym rozmawianiu przez komórkę czy załatwianiu innych spraw (jak to się zdarzało innym instruktorom, z którymi jeździłam).

Przy okazji moich jazd z Panią Edytą świetne było też to, że można było zmierzyć się ze swoimi „lekami” (trasy w Warszawie, których albo boisz się z założenia, albo miałeś jakieś nieprzyjemne wspomnienia) i ona sama do tego namawia, jeśli czujemy się na siłach. To nie są nauki, gdzie „odhaczasz” godzinki i jeździsz po osiedlowych uliczkach byle by tylko minął czas, ale naprawdę podczas tych kilkunastu godzin zdobywasz (przypominasz sobie?) wiedzę, jak zachowywać się i reagować, jako kierowca zarówno w zatłoczonym mieście jak i na drodze ekspresowej. W mojej ocenie te nauki doszkalające to świetnie zainwestowany czas. Serdecznie polecam każdemu, kto zastanawia się nad powrotem za kółko.


Klaudia

20.06.2019 – Radarowa – doszkalanie Opel Corsa

Zadzwoniłam do Pani Edyty o 18 a następnego dni miałam mieć egzamin. Od razu się zgodziła żeby przejechać (na 20:00 tego samego dnia) ze mną „trasami egzaminu”. Polecam z całego serca każdemu, jest to osoba konkretna, z mega poczuciem humoru. Dzięki podpowiedziom, które dostałam, w końcu zdałam egzamin! Polecam bardzo!


Szymon Z.

14.04 2019 – doszkalanie peugeot 307

Sprawnie, szybko, konkretnie. Kobieta dynamit. Konkretna. Uświadomiła mi, że mając miejsce wąskie lepiej tyłem parkować. Instruktorka 100% polecam! :) Szymek


Izabella D.

01.04 2019 – Bemowo

Trafiłam tu po innej szkole jazdy, wiele do poprawek i nic po trasach egzaminacyjnych. Pani Edyta surowo się za mnie wziela wytykając bledy. Myślałam że zwątpię. Obowiązki domowe i wieczny stres zamykały mi oczy. Zaufałam. Zdałam. Może to nie sukces że za czwartym, ale ja jestem wybitnym przypadkiem. I tak się cieszę, że to Pani Edyta mnie w końcu doprowadziła do celu. Trzasy mi tak obrzydły że długo nie zawitam na Bemowo J Pani Edyto! Szacun! I dziękuję J


Ewa

31.03.2019 – doszkalanie Citroen C4 Grand Picasso

Do Pani Edyty zgłosiłam się na jazdy doszkalające, żeby upewnić się, czy po przerwie w jeżdżeniu dobrze się sprawuję jako kierowca, a przy okazji podszkolić się w parkowaniu w różnych warunkach. Niedawno nabyłam większe auto i chciałam sprawnie ogarniać jego wielkość :) Pani Edyta jest zdecydowaną pasjonatką w swoim zakresie. Widać, że swoją pracę wykonuje od serca i jest w tym profesjonalna, życzliwa. Były to dobrze wydane pieniądze i wykorzystane 4 godziny, dzięki którym mogę być spokojna, bo dostałam potwierdzenie, że jestem dobrym i bezpiecznym kierowcą. Dzięki Pani Edycie mam większy komfort podczas parkowania mojego autka, bo odkryła przede mną parę trików – punktów odniesienia, które tę czynność w różnych wersjach ułatwiają. Osobowość, brzmienie głosu Pani Edyty powoduje, że jazda przy niej to czysta przyjemność i doskonałe wsparcie. Z czystym sercem polecam Panią Edytę jako Instruktora zarówno dla świeżych kursantów, jak i praktykujących kierowców, chcących coś udoskonalić w swojej jeździe lub sprawdzić, czy nie popełniają nieświadomie jakichś błędów. Pozdrawiam. Ewa Henyk.


Piotr

10.03.2019 – Bemowo

Instruktorka Edyta jest najlepsza! Kobieta po prostu wymiata:-) Żeby każdy był taki jak Ona, to nauka jazdy byłaby dla wszystkich przyjemnością. Niezwykła, nietuzinkowa osobowość. Reprezentuje przyjazne podejście do kursanta i traktowanie go po partnersku. Ogromna wiedza i umiejętności oraz wysoka umiejętność przekazywania wiedzy. O Tej Pani mógłbym pisać w samych superlatywach bez końca. Polecam wszystkim. U mnie zdane za 1 razem – i to w 90% zasługa Edyty :-)
Dziękuję Edytko!


Agnieszka P.

22.02.2019 – doszkalanie Opel Astra

Parkowanie tyłem nie jest jeszcze dla mnie super łatwe, ale dzięki Pani Edycie już nie wpadam w panikę przy parkowaniu. Bardzo pomocne i super fajne było to, że mogłam uczyć się parkować własnym samochodem w moim garażu.


Katarzyna H.

20.02.2019 – doszkalanie Toyota Auris

Korzystałam z usług Pani Edyty przy jazdach doszkalających. Niestety po zdaniu prawa jazdy nie czułam się na tyle pewnie, aby jeździć bez drżenia serca:). Konkretna informacja zwrotna, bez żadnych złośliwości :).  Jedno jest pewne – nie zamulam przy ruszaniu na skrzyżowaniu i rozumiem, że nie można samochodowi mówić jednocześnie jedź i stój :). Polecam jak najbardziej.


Marta L.

13.02.2019 – Bemowo

Edyta Bartosiak była moim instruktorem, dlatego czuje się w obowiązku dodać o niej opinię ,:) . Był to mój drugi kurs ( pierwszy 8 lat temu ) dlatego mam porównanie :) Edyta to Instruktorka idealna , wymagająca ale wyrozumiała , jak trzeba to opierdzieli , ale także chwali . Bardzo dobry praktyk , szukająca sposobu na każdego indywidualnie , pełna dobrych rad i „trików” ułatwiających jazdę ale zgodnych z przepisami ruchu drogowego . Dodająca wiary we własne możliwości . Trasy na Bemowie miałam tak obcykane , że z zamkniętymi oczami bym je przejechała, dzięki Edycie znając „wrażliwe” punkty na które egzaminatorzy zwracają szczególną uwagę :) Uczy także podzielności uwagi na drodze poprzez bardzo miłą rozmowę w trakcie jazd :) Naprawdę jak kurs to tylko u Edzi :) Nauka warta każdej ceny . Serdecznie polecam . P.S Powinna dostać podwyżkę za tak profesjonalne podejście do swoich obowiązków :) P.S 2 Szkoda , że te 30 h tak szybko zleciało bo bym jeszcze pojeździła w tak doborowym towarzystwie.


Dorota W.

12.02.2019 – Bemowo

Super szkoła, polecam śmiało każdemu. Będę bardzo miło wspominać i już Tęsknię. Szczególnie za jazdami z Panią Edytka. Lepszego instruktora trafić nie mogłam :) Zdane za 1 razem!


Sara T.

8.02 2019-02-21 – Bemowo

Bardzo polecam ze względu na świetne przygotowanie do egzaminu. Miałam przyjemność mieć jazdy z Panią Edytą, która wytrwale próbowała jak najlepiej przygotować mnie do jazdy, z ogromną cierpliwością i wyrozumiałością. Oprócz tego jazdy z Panią Edytą były bardzo przyjemne i pełne śmiechu i na pewno będzie mi ich brakować :-)


Maria K.

16.01.2019 – Bemowo

Miałam przyjemność jeździć z Panią Edytą i naprawdę była to duża przyjemność. Oprócz fachowego podejścia do kursu, zaangażowania w każdą lekcję oraz przekazania mi swojej wiedzy czerpanej z doświadczenia, Pani Edyta jest naprawdę wspaniałym człowiekiem, który potrafi ze zwykłej jazdy uczynić ją pełną śmiechu i dobrego humoru. Polecam serdecznie tę szkołę, ufam, że pozostali instruktorzy są tak samo świetni jak Pani Edyta. Udało mi się zdać za 1 razem i wierzę, że nie był to tylko łut szczęścia, ale umiejętności nabyte w tej szkole.


Żaneta S.

13.01.2019 – doszkalanie

Nareszcie parkuję tyłem! Prawko od 7 lat i takie myki od Pani Edyty, że toyota rav 4 nie straszna! Ale jaja, lubię parkować tyłem! :) Dzięki Pani Edyto!


Natalia

13.01.2019 – Bemowo

Swoją przygodę z prawo jazdy rozpoczęłam z innym ośrodkiem szkolenia w styczniu 2018 roku. Z kwestią teoretyczną i z jej zdaniem nie było żadnych problemów. Egzamin zdany za pierwszym razem. Niestety, z częścią praktyczną nie było już tak łatwo. Pomimo wyjeżdżenia prawdopodobnie dwóch całych kursów (nie wiem nawet ile godzin wyjeździłam, ponieważ w pewnym momencie przestałam je liczyć, straciłam rachubę) nie udało mi się zdać egzaminu. Z perspektywy czasu dostrzegam, że z moim poprzednim instruktorem zatrzymaliśmy się na pewnym etapie nauki, i pomimo tego że popełniałam błędy (np. nieustanne trzymanie nogi na sprzęgle,…) to błędy te nie były korygowane, a np. manewry parkowania (który nie wychodził mi perfekcyjnie) lub lewoskrętu (manewr lewoskrętu był dla mnie największym koszmarem) były przez instruktora pomijane lub sporadycznie wykonywane. Prawdopodobnie instruktor nie miał już siły naprawiać tego co stało się u mnie nawykiem, nie potrafił do mnie ‚dotrzeć’, bądź też mu się nie chciało i nie zwracał szczególnej uwagi na moją jazdę. Po wydaniu polecenia podpowiadano mi kogo mam przepuścić, jaki kierunkowskaz mam włączyć itp. Na samym początku było to pomocne, jednak po kilkunastu tak wyjeżdżonych godzinach automatycznie wyłącza się logiczne myślenie. Jednak, tak bardzo zależało mi na zdaniu prawo jazdy, że cały czas wykupowałam jazdy u tego samego instruktora wierząc, że dopracuję swoje nieodciągnięcia w jeździe. Niestety, każda kolejna jazda wyglądała tak samo i egzaminy kończyły się negatywnym rezultatem.

Postanowiłam więc to przerwać i zapisałam się na jazdy doszkalające do Edyty. Wykupiłam 6 jazd i przyznaję, że podczas tych 6ciu ekstremalnych, pełnych emocji godzin nauczyłam się więcej niż podczas 60ciu paru wcześniej wyjeżdżonych! Bardzo podobało mi się to, że jeździłyśmy w różne miejsca, więc nie miałam szans aby znać drogę na pamięć i miałam szansę sprawdzić się jako kierowca, a przede wszystkim włączyć myślenie. Co więcej, Edyta bardzo wczuwa się w to co robi, widać że ogromnie zależy Jej na sukcesie kursanta i jest niezwykle aktywna podczas jazd, na bieżąco tłumaczy co zostało zrobione niepoprawnie. Edyta jest osobą, która ma pedagogiczne podejście do kursanta. Doskonale wie, kiedy może pochwalić, ale też widzi kiedy się rozpraszasz i diametralnie zmienia swoją postawę co od razu wprowadza w stan skupienia! :) Ponadto, Edyta potrafi przekazać wiedzę w najprostszy sposób, rzucając prostymi hasłami i wskazówkami, które z pewnością zapamiętam do końca życia.

Nie ukrywam, że do momentu jazd z Edytą byłam ‚wypłoszem’ drogowym :D, ale jest to osoba która sprawiła że stałam się pewniejsza siebie na drodze i na egzamin poszłam pewnym krokiem wierząc w swoje umiejętności. Z czystym sumieniem polecam jazdy z Edytą! Były to jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w moim życiu. Zaraz po jazdach doszkalających z Edytą zapisałam się na egzamin, który po tych jazdach zdałam za pierwszym razem. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję! :)


Michał G.

19.12.2018 – Bemowo

Pani Edyta jest najlepszym instruktorem. Dużo cierpliwości i wytłumaczenia pomogły mi zdać egzamin. Jest to osoba z wielką pasją, świetnie przygotowuje nie tylko do samego egzaminu, ale również do codziennej jazdy. Polecam szkołę jazdy, a w szczególności Pani Edytę.


Joanna M.

03.12.2018 – Bemowo

Instruktorzy bardzo fajnie nauczą wszystkiego polecam Pana Artura i Edyta.. odpowiedzą na każde pytanie. Zdałam za pierwszym razem polecam w 100%


Magda Z.

28.11.2018 – Bemowo

Miła atmosfera, ciekawe wykłady, atrakcyjna cena, na jazdach pokazują wszystko co ma być na egzaminie państwowym. Polecam ten ośrodek wszystkim co chcą zdawać prawo jazy. Cały kurs z Panią Edytą. Zdane za drugim.


Edyta T.

27.11.2018 – Odlewnicza

Bardzo polecam jazdy z Panią Edytą. Dzięki Niej zdałam egzamin za pierwszym razem! Dużo mnie nauczyła, jeśli chodzi o jazdę, ale dodatkowo przełamała mój stres i dzięki temu na egzaminie nie stresowałam się i nic mnie nie zaskoczyło. Pani Edyta jest bardzo profesjonalna i myślę, że każdego jest w stanie nauczyć dobrze jeździć. Jestem bardzo wdzięczna i gorąco wszystkim polecam naukę z Panią Edytą!


Magda Z.

23.11.2018 – Bemowo

Miła atmosfera, ciekawe wyklady, atrakcyjna cena, na jazdach pokazują wszystko, co ma być na egzaminie państwowym. Polecam ten ośrodek wszystkim, co chcą zdawać prawo jazy. Jazdy z Panią Edytą, zdane za drugim razem :)


Kasia B.

14.11.2018

Jako instruktora serdecznie polecam Panią Edytę. Jest to osoba niezwykle profesjonalna, która potrafi przekazać wiedzę i wyrobić odpowiednie nawyki. Same jazdy odbywały się w bardzo przyjaznej atmosferze a przede wszystkim pozwoliły rzetelnie przygotować się do egzaminu praktycznego oraz uwierzyć w swoje możliwości. Zdane za drugim!


Kamil R.

10.11.2018 – Bemowo

Instruktorom zależy na tym by kursanci zdawali egzaminy, tłumaczą i pokazują przydatne metody, pomagające na egzaminie. Pani Edyta, potrafi w odpowiedni sposób wskazać błędy i pokazać prawidłowe rozwiązanie, nie demotywująć jednocześnie. Odbywanie kursu na prawo jazdy w Jedynce to była czysta przyjemność. Zapamiętałem wszystko na tyle dobrze, że zdałem za pierwszym razem i to po ponad dwumiesięcznej przerwie. Nie mam żadnych zastrzeżeń i z całego serca dziękuję. Kamil Radziewicz.


Olga B.

03.11.2018 – Bemowo

Po wykupieniu całego kursu na prawo jazdy, a następnie konkretnych wykładach zaczęłam jazdy z Panem Arturem, który anielsko znosił moje histerie, wzloty i upadki. Ze stoickim spokojem tłumaczył mi wiele razy tą samą rzecz dopóki nie zrozumiałam co było zbawienne, gdyż mam porywczy charakter. Wierzył w moje możliwości bardziej niż ja sama. Można było pogadać, pośmiać się no i wiele się przy okazji nauczyć, więc te 30 wykupionych godzin minęło bardzo szybko, bezstresowo no i owocnie, bo płynie prowadziłam samochód, ale po zakończonym kursie uważałam, że nie czułam się na tyle pewnie, by przystąpić do egzaminu. Wolałam zainwestować w jazdy doszkalające, niż bez sensu wyrzucać pieniądze w błoto podchodząc sto razy do egzaminu. Na jazdach doszkalających oprócz Pana Artura towarzyszyła mi Pani Edyta, gdyż chciałam, żeby ktoś równie kompetentny potwierdził moje umiejętności. Pani Edyta okazała się równie sympatyczna i przezabawna, a dodatkowo bardzo wymagająca. Uzupełniła moją wiedzę, a do tego nakreśliła mi jak będzie wyglądał egzamin państwowy. Była wisienką na torcie! Umówiłyśmy się także w dniu egzaminu na ostatnie jazdy doszkalające co było zbawienne, ponieważ cały stres zniknął po tej lekcji.. mimo, że przysporzyło to Pani Edycie siwych włosów. Jakoś zniosła moje ataki histerii i paniki. Jednak dzięki temu zdałam i to przy pierwszym podejściu! Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam do tak profesjonalnej szkoły i polecam ją wszystkim! Pani Edyta oraz Pan Artur to instruktorzy idealni!


Irena R.

07.10.2018 – Bemowo

Do OSK Jedynka zapisałam się na jazdy doszkalające po nieudanych zajęciach praktycznych w innej szkole. Bardzo chciałam trafić do Pani Edyty Bartosik. Udało się. Jest to instruktor z powołania. Potrafi nauczyć dobrych nawyków i dobrej jazdy. Posiada umiejętność przekazywania swojej ogromnej wiedzy. To dzięki niej spełniłam swoje marzenie. Na pewno nie byłam łatwym kursantem, ale ona wierzyła we mnie. Sama jestem zaskoczona , że tak łatwo zdałam egzamin. Gdy wyjechałam na miasto z egzaminatorem odszedł cały stres dlatego, że w myślach miałam uwagi Edyty, które przekazywała mi w czasie jazdy. Na egzaminie byłam kierowana właśnie w te miejsca, gdzie wcześniej jeździłam z Edytą. Czułam się tak, jakby była przy mnie. Jestem dumna z siebie, że mimo mojego wieku (59 lat) dałam radę, zawdzięczam to Edycie. Edytko nie mam słów, które wyraziłyby moją wdzięczność i podziękowania. Do zobaczenia na drodze. Polecam wszystkim Edytkę.


Marcin S.

04.10.2018 – Bemowo

Moja przygoda za kółkiem rozpoczęła się w czerwcu tego roku. Po godzinach ciekawych, a chwilami nawet zabawnych kursów teoretycznych przyszedł czas na długo wyczekiwane jazdy. Pierwszy dzień w którym samodzielnie odpaliłem silnik pamiętam bardzo dobrze (w sumie to odpalałem ten silnik kilka razy na pierwszych zajęciach, bo co jakiś czas mi gasł, nie wiem, chyba jakiś zepsuty był ;) ;)). Na plac manewrowy zawiozła mnie Pani Edyta – jedna z ciekawszych osób jakie dane było mi poznać w moim krótkim (18-letnim), lecz zwariowanym życiu :) Po zapięciu pasów od razu zrozumiałem, że z tą kobietą lepiej nie zadzierać hehe. Jest stanowcza, pomocna w każdym momencie oraz niezwykle charyzmatyczna. Należy słuchać każdego jej słowa, naprawdę wiele się przydaje, szczególnie te na początku jazd. Pozwala na skorygowanie złych „nawyków” oraz na poznanie wszelkich pułapek stosowanych przez egzaminatorów. Dodatkowo, prowadzi z kursantem rozmowę w której przygotowuje go do tego ważnego okresu, którym jest jazda po mieście bez instruktora z dwoma pedałami po prawej stronie, do okresu w którym otrzymamy prawo jazdy. Tłumaczy swoje wybory oraz komentuje, każdą źle podjętą decyzję – to było dla mnie szczególnie ważne, ponieważ jeździć po swojemu zmieniając biegi w dowolnym momencie to ja sobie mogłem na placu manewrowym pierwszego dnia moich zajęć (choć i tak patrząc na minę mojej instruktorki, wiedziałem, że powinienem przestać jeździć ciągle w kółko i zacząć korzystać z tego miejsca w celu przynajmniej opanowania zatrzymywania i ruszania. Z placu wróciłem sam…) i choć moje ręce były spięte tak mocno, że Pani Edyta ledwo mogłaby mi pomóc w niebezpiecznej sytuacji to jednak zaufała mi i wypuściła na drogę (nic mi się nie stało :)) to naprawdę wiele zmieniło w moim sposobie postrzegania tego kursu. Od tego momentu rozpoczęła się prawdziwa nauka, oglądanie dodatkowych materiałów w domu, rozwiązywanie pytań testowych do egzaminu oraz przeglądanie książki. Uznałem, że jedynie własną pracą w domu mogę stawać się coraz lepszy, a to przybliżało mnie do mojego celu. Sama znajomość znaków, sposobów zachowania w nagłych sytuacjach czy nawet sama teoria była przeze mnie dzień po dniu powoli opanowywana. Cieszyłem się, że ciągle jeżdżę po trasach egzaminacyjnych, a nie tak sobie tylko po to żeby poprzyciskać gaz. Nooo prawie cały czas, nie licząc małych chwil w których można było trochę od tych tras odpocząć i po prostu pojeździć, czując się przy tym co najmniej jak kierowca z uprawnieniami :) Po 30h jazd, po rozwiązaniu ponad 5tyś pytań egzaminacyjnych podszedłem do państwowego egzaminu teoretycznego, zdany 74/74. Czas na egzamin praktyczny… zdany, za pierwszym razem! Noga nad sprzęgłem drżała mi niemiłosiernie, pot pochłonął moje dłonie, a serce wyskakiwało z piersi. Egzaminator… nie powiem, był wymagający, jeździłem z nim prawie 50min zanim przekonałem go do swoich umiejętności :) Wszystko jest możliwe, niezwykle ważna jest jednak praca własna oraz zaangażowanie w całą tę przygodę. Mi się udało, jednak pomimo pracy, którą włożyłem w osiągnięcie tego celu, nie udałoby mi się to gdyby nie moja Pani instruktor, która włożyła całe swe serce w doprowadzenie mnie do obecnego miejsca. Dzisiaj bowiem w urzędzie odebrałem moje prawo jazdy. OSK Jedynka, dziękuję. Pani Edyto, DZIĘKUJĘ, dzięki Pani mam kolejną rzecz do noszenia w portfelu ;) Ściskam mocno i do zobaczenia na drodze :)


Kamil Z.

01.10.2018 – Bemowo

Wiedza była przekazywana sukcesywnie w jasny i klarowny sposób (pełen profesjonalizm). Jazdy przebiegały w miłej atmosferze, lekcje bardzo szybko mijały (chwilami, aż za bardzo). Czas był wykorzystany maksymalnie. Punktualności oraz rzetelność jak również sposób nauki godny do naśladowania. Co do kwestii związanej z organizacją: jestem również bardzo zadowolony (szybka i sprawna realizacja dopełnienia wszelkich formalności związanej z zapisem oraz przystąpieniem do kursu jak również rozpoczęciem na duży plus). Gorąco polecam P. Edytę, jest świetną instruktorką nauki jazdy, która posiada dużo cierpliwości, wyrozumiałości, zaangażowania względem kursanta (wierzy w swoich kursantów jak mało kto, uspokaja i ,,zbija” obiekcje/obawy związane z m.in. Stresem towarzyszącym na egzaminie, udziela cennych rad, które warto zapamiętać oraz zastosować się do nich). Widać, że posiada duże doświadczenie, poczucie humoru (jak najbardziej na duży plus). Dodatkowo dzieli się również swoimi doświadczeniami dotyczących poruszania się w ruchu miejskim (w codzienności). Widać, że Pani Edyta wykonuje swoją prace bardzo sumiennie z powołaniem. Nie można odpuszczać ani się poddawać ! Trzeba realizować swoje plany, dążyć do spełnienia marzeń ! Jeżeli nie miałeś/aś wcześniej styczności z prowadzeniem auta, to nie będzie dla Ciebie żadnym problemem przy tak dobrej instruktorce (sam zaczynałem od zera, ważne aby się nie bać ! Wiem co mówię ).Miło wspominam jazdy. Kurs został zrealizowany z wynikiem pozytywnym wewnętrznym oraz państwowym. Skuteczność i zdawalność, jak również dobre opinie dają pożądane efekty pracy. Pozdrawiam Kamil Z. :-)


Anna B.

10.09.2018 – Bemowo

W tej szkole prawko się zdaje! Wiem, co mówię, bo uczyłam się w paru, zanim trafiłam do OSK Jedynki;) Jeżeli szukacie rzetelnej szkoły z dobrymi instruktorami, mogę polecić właśnie tę! A zwłaszcza jazdy z Edytą Bartosiak, która jest mega profesjonalną instruktorką. Jeździłam z dwoma instruktorami z OSK Jedynki, przy czym Edyta pomogła mi zdać. Mogą wymienić jej wiele zalet jako instruktorki. 1. Podczas nauki rozmawia „na temat”, czyli o technice jazdy. Jeżeli szukacie towarzystwa do pogaduszek, wybierzcie kogoś innego, jeśli natomiast chcecie zostać dobrym kierowcą, który potrafi parkować, jeździć pewnie i ekonomicznie, a jednocześnie nie da sobie w kaszę dmuchać na drodze, to trafiliście znakomicie :-) 2. Edyta maksymalnie wykorzystuje czas lekcji. Jest punktualna i rzetelna. 3. To bardzo doświadczony kierowca. Wie, co robi na drodze i dużo można się od niej nauczyć. 4. Edyta ma dydaktyczne wyczucie – będzie Was traktować zgodnie z Waszymi predyspozycjami psychicznymi. 5. Edyta specjalizuje się w lekcjach doszkalających dla kobiet i potrafi nauczyć odwagi. Przy niej każda kobieta nabierze pewności siebie za kierownicą. Jeśli macie dość instruktorów z męskim, wybujałym ego i głupimi, szowinistycznymi komentarzami, idźcie do Edyty :-) Polecam, polecam i jeszcze raz polecam!


Kasia K.

06.09.2018 – Radarowa

Edyto, bardzo, bardzo, dziękuję, za pomoc, doszlifowanie tego, co nie szło, za dobre rady i oczywiście atmosferę na jazdach. Egzamin zdany! Na placu raz dwa łuk, górka zaliczone. Na mieście, nie ominęły mnie drobne potknięcia, ale chyba parkowaniem równoległym i poradzeniem sobie z trudnym wyjazdem trochę mu zaimponowałam. Pewność siebie i pełna kontrola samochodu na pierwszym planie. Twoja pomoc była nieoceniona. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia na drodze!


Agata P.

19.08.2018 – jazdy doszkalające

Na Panią Edytę z OSK Jedynka trafiłam szukając instruktora do jazd doszkalających. Po kursie w innej szkole czułam się niepewnie i nabrałam złych nawyków, które znacznie utrudniały mi jazdę. Z pomocą Pani Edyty udało mi się zdać za pierwszym razem! Wszystkie wskazówki były na wagę złota :) Zdecydowanie polecam!


Magdalena Cz.

28.07.2018 – Bemowo

Za pierwszym! Polecam tą szkołę a w szczególności Panią Edytkę bo jest super!


Alicja G.

12.07.2018 – Odlewnicza

12h jazd po prawie 7 latach przerwy i zdałam za 1 razem. Ciężko było na początku, Pani Edyta wymagająca, przepisy znać trzeba. Obwiozła mnie po wszystkich możliwych miejscach gdzie egzaminy jeżdżą i nic dla mnie nie było zaskoczeniem. Trochę trudno dopchać się na popołudniowe godziny ale jak ktoś zdecydowany i wytrwały jak ja to da radę. Pani Edyta to żyleta!


Marek D.

11.07.2018 – Bemowo

Zadałem za 2 razem bo za pierwszym stres na placu był. Potem to już wszędzie tam, gdzie byłem z Panią Edytą. Nic mnie nie zaskoczyło poza jednym – spokojną postawą egzaminatora. A poza tym że jeździliśmy po trasach na Bemowie to jeszcze jechałem 120 ekspresową! Dziękuję Pani Edyto za wszystko!


Daria W.

25.06.2018 – jazdy doszkalające

Dzisiaj zdałam na Radarowej! Dziękuję Pani Edytce za cierpliwość i czasami mocną rękę. To dzięki niej zdałam w końcu! Wystarczyło 4 spotkania, duuuużo poprawek po instruktorze poprzednim i nareszcie mam i ja! Twarda Babka ale będę polecać bo warto! Jest Pani wielka :)


Katarzyna C.

21.06.2018 – Bemowo

Bardzo polecam ten ośrodek w szczególności Panią Edytę, znakomita, zabawna i przyjemna jazda z nią, dzięki której zdałam egzamin na prawo jazdy bardzo szybko. Dziękuje Pani Edytko za zaangażowanie i staranne przygotowanie mnie do jazdy na drodze.


Karolina S.

12.06.2018 – jazdy doszkalające

Trafiłam tutaj niechcący szukając na szybko jazd doszkalających w Warszawie. Kurs skończyłam półtora roku temu w innej szkole, jednak po trzech niepowodzeniach na egzaminie państwowym na jakiś czas odpuściłam sobie dalsze próby. Negatywne wyniki egzaminów były spowodowane przede wszystkim stresem, z którym sobie nie radziłam. Gdy trafiłam na cztery godziny jazd doszkalających pod skrzydła Pani Edyty postanowiłam spróbować jeszcze raz podejść do egzaminu. Tym razem z wynikiem POZYTYWNYM! Pani Edyta udzieliła mi wiele wskazówek, przypomniała najważniejsze rzeczy związane nie tylko z techniką prowadzenia pojazdu, ale z postawą samego kierowcy, co bardzo mi pomogło i dodało wiary w siebie. Dodatkowo jazdy przebiegały w bardzo sympatycznej atmosferze, jednocześnie z profesjonalnym podejściem instruktora. Myślałam, że zdanie egzaminu po takiej przerwie po zaledwie czterech godzinach doszkalających jest niemożliwe, jednak trafienie do Pani Edyty było strzałem w dziesiątkę!


Maria K.

3.06.2018 – jazdy doszkalające

22 lata przerwy, zniechęcenie po jazdach z poprzednim instruktorem, a do tego stłuczka! Wydawało mi się, że nic z tego nie będzie. Ale zaledwie sześć godzin jazd z panią Edytą zmieniło moją samoocenę, uwierzyłam, że mogę i umiem. Pani Edyta naprawdę posiada dar uczenia, sprawiła, że nabrałam pewności siebie za kółkiem i zaczynam powoli sama jeździć. Wiedzę przekazuje w sposób jasny, przystępny, przy niej nie bałam się popełniać błędów, bo jest cierpliwa i spokojna, mimo, że charyzmatyczna i charakterna. Stwarza świetną atmosferę na jazdach, jednocześnie jest bardzo profesjonalna. Najlepsza rekomendacja. Za rok wysyłam do niej syna na kurs.


Sebastian J.

26.05 2018 – Bemowo

W sumie z Panią Edytą przejeździłem 40h, początki były trudne, ale na mnie też znalazła sposób. Kobieta z powołaniem, zawsze z pozytywnym nastawieniem do ludzi, niezależnie czy szło dobrze czy źle. Wszelkie sprawy, sytuacje, zachowania, błędy na drodze wytłumaczone w sposób prosty, przejrzysty i zrozumiały. Całość przebiegała w miłej i luźnej atmosferze. Gorąco polecam!


Piotr W.

25.05.2018 – Bemowo

Instruktorka Edyta najlepsza! Kobieta po prostu wymiata J Żeby każdy był taki jak Ona to nauka jazdy byłaby dla wszystkich przyjemnością. Niezwykła osobowość, przyjazne podejście do kursanta i traktowanie po partnersku. O tej Pani mógłbym pisać w samych superlatywach bez końca. Polecam wszystkim. U mnie po 5 godzinach doszkalania zdane za 1 razem! Pozdrawiam Piotr.


Monika O.

25.05 2018 – Bemowo

Bardzo fajna szkoła jazdy! Polecam Edytę Bartosiak, super instruktor oraz pełny profesjonalizm. Kilka jazd doszkalających i egzamin zdany. Edyta pomogła mi odzyskać wiarę w siebie i własne możliwości. Dziękuję i do zobaczenia na drodze :)


Paulina B.

21.05.2018 – Bemowo

To było moje 3 podejście do kursu prawa jazdy, zawsze rezygnowałam, bo myślałam, że to nie dla mnie. Jazdy z Panią Edyta całkowicie zmieniły moje postrzeganie! Egzamin zdany za pierwszym razem!!! Pani Edyta pozwala młodemu kierowcy na samodzielne wypracowanie jazdy, w odpowiednim momencie daje istotne wskazówki i jest bardzo cierpliwa. Jazdy nigdy nie były stresujące nawet parkowanie w centrum! Dziękuję serdecznie Pani Edycie i całej osk jedynce :) do zobaczenia na drodze!


Kuba K.

15.05.2018 – Bemowo

30h z Panią Edytą były wspaniałe, egzamin zdany za pierwszym razem! Wszystko pokazane, wytłumaczone i wyćwiczone w jasny i przyjemny sposób. Gorąco polecam!


Anna G.

02.03.2018 – Bemowo

Z Panią Edytą zawojowany egzamin za pierwszym razem. Polecam!


Magda K.

12.05.2018 – Bemowo

Polecam Panią Edytę, dzięki jej podejściu można nabrać umiejętności oraz pewności siebie za kierownica:) bardzo profesjonalne i pedagogiczne podejście do kursanta.


Kamila O.

6.04.2018 – Bemowo

Po 7 latach przerwy pakiet godzin z Panią Edytą zrobił swoje. Długi czas oczekiwania niech was nie odstrasza, trzeba poczekać na swoją kolejkę bo pani Edyta zajmuje się każdym w sposób indywidualny. Lekko nie było, po 2 spotkaniu chciałam zrezygnować ale całe szczęście opanowałam niepotrzebne fochy i w ten sposób osiągnęłam cel. Nigdy w życiu takiego egzaminu!!! Po doszkalaniu za 1 ogólnie za 4 razem w ciągu 7 lat. Polecam!


Monika W.

27.03.2018 – Bemowo

Jestem zarówno świeżo po kursie jak i egzaminie państwowym. Co mogę powiedzieć? Sam kurs super. Wykłady powadzone w super atmosferze, z ćwiczeniami które łatwiej pomagają zrozumieć zagadnienia jak i również pomoc wykładowcy który odpowie na każde pytanie jest świetna. Co do jazd P.Edyta niezastąpiona kobieta. Jej podejście do kursanta, ale i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Każda wskazówka, którą dostałam pomogła zdać mi egzaminy bez problemu. Uśmiechnięta i potrafiąca rozładować stres kursanta, nauka przy boku takiego instruktora to czysta przyjemność. Uważałam, że jestem oporna na wiedzę i nigdy nie dam rady jeździć samochodem, ale P.Edyta znalazła na mnie sposób i jazda stała się dla mnie przyjemnością. Egzamin teoretyczny zdałam za 1 razem, ale praktyczny za 4 podejściem, jednak trzeba dodać że 2 pierwsze przez to że nie dałam rady zapanować nad stresem, a 3 raz przez osobę trzecią na drodze. Egzamin sam przeprowadzany jest w spokojnej atmosferze, jednak sam stres to niszczy. Podstawą jest słuchanie wskazówek egzaminatorów i opanowanie za kółkiem. Dziękuję całej OSK Jedynka, ale największe pokłony dla P.Edyty bo wiem że łatwo nie było szczególnie przy moim zamiłowaniu do szybkości.


Łukasz O.

26.03.2018 – Bemowo

Ostra babka z mnóstwem wiedzy i humoru. Umawianie jazd bez problemu (jak ktoś przed południem może), teoria za 3 razem ale praktyczny za 1. Polecę znajomym.


Sebastian S.

18.03.2018 – Radarowa

Od kumpla dostałem namiar na Panią Edytę. Jeździć generalnie umiałem, ale technicznie nie zostałem przygotowany przez mojego instruktora do zadań egzaminacyjnych. Dlatego po 3 nieudanym razie odważyłem się umówić. Strzał w dziesiątkę! Konkretnie, jasno i profesjonalnie. Wszystkie zadania zrobiłem przez 2 spotkania – bezbłędnie po 5 minutach umiałem parkowanie równoległe!!! Konkretna babka, wymagająca, ale tylko taka potrafi wyciągnąć z kursanta to, co najlepsze. Zdałem oczywiście bez problemu i to na tej cholernej Radarowej! A konkurencji niech się kable spalą :D


Jadwiga Z.

17.03.2018 – jazdy doszkalające

Pani Edyta Bartosiak jest wyjątkową instruktorką jazdy, korzystałam z nauki jazdy u wielu instruktorów, ale żaden z nich nie dorównywał Pani Edycie. Przede wszystkim profesjonalizm, poczucie humoru i opanowanie – to, co charakteryzuje Panią Edytę. Pani Edyto dziękuję za Pani cierpliwość i cieszę się, że mogłam być Pani uczennicą. Nareszcie całkiem nieźle radzę sobie z jazdami po ponad 18 latach przerwy w prowadzeniu samochodu.


Dorota D.

8.03.2018 – Bemowo

Odbyłam jazdy doszkalające u Pani Edyty i jestem zachwycona! Jeździło się miło, mega naturalnie, atmosfera idealna. Ponadto dostałam wiele wskazówek, które BARDZO pomogły mi spokojnie i bezpiecznie poruszać się samochodem:) Wynikiem jest tu egzamin zdany bezbłędnie :) Mój zdany egzamin to w dużej mierze jej zasługa. Polecam wszystkim panią Edytkę, bo to instruktor z powołania!


Anna G.

02.03.2018 – Bemowo

Z Panią Edytą zawojowany egzamin za pierwszym razem. Polecam!


Anita O.

26.02.2018 – Radarowa

Przed pierwszym podejściem do egzaminu praktycznego uznałam, że potrzebuje jazd doszkalających. Znalazłam przecudowną Panią Edytę! Jeździłam z nią całe 5 dni przed egzaminem po 2 godziny dziennie. Dostałam wiele przydatnych wskazówek, nie tylko na egzamin, objeździłam kilka razy chyba wszystkie trasy przy WORD Radarowa. Ale przede wszystkim Pani Edyta bardzo mnie podbudowała, dzięki czemu uwierzyłam ze mogę zdać za pierwszym razem. No i tak się stało :) Nie było dla mnie żadnego zaskoczenia na egzaminie. Pani Edyta to złota kobieta!!!


Izabela W.

11.02.2018 – Bemowo

Zapisałam się na jazdy doszkalające po nieudanym kursie w innej szkole. Moją instruktorka była Pani Edyta. Bardzo polecam Panią Edytę – fantastyczna kobieta i mega profesjonalna instruktorka. Przed rozpoczęciem jazd doszkalających nie wierzyłam, że mogę zdać kiedykolwiek egzamin na prawo jazdy i byłam bliska rezygnacji. Pani Edyta ma na każdego sposób, potrafi przetłumaczyć z języka specjalistycznego na zrozumiały dla laików, a nawet ten dla laików na zrozumiały dla kobiet, które wcześniej z samochodem nie miały nic wspólnego. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że gdyby nie ona nie zdałabym bym tego chyba nigdy, a mój sukces to konsekwencja jej ciężkiej pracy, zaangażowania i profesjonalizmu.


Adrian I.

11.02.2018 – Bemowo

Witam Wszystkich. Jeśli chodzi o Szkołę Instruktorów Polecam Naprawdę Kadra Wie dokładnie co ma Robić jak podejść do Ucznia. Pełen Naprawdę profesjonalizm. Gorąco polecam Szczególnie instruktorkę Edytę dzięki której naukom zdałem pełny egzamin na B za pierwszym podejściem w przeciągu jakichś dwóch tygodni… Pozdrawiam jak i Polecam. Warto!


Sylwia N.

14.01.2018 – Bemowo

W OSK Jedynka realizowałam jazdy doszkalające z Panią Edytą, w sumie jedną 2-godzinną jazdę i to pozwoliło mi w końcu zdać egzamin praktyczny :) :) Pani Edyta super kobietka, w prosty sposób wytłumaczyła mi popełniane przeze mnie błędy i podbudowała mnie psychicznie po ostatnim nieudanym podejściu do egzaminu. Z Panią Edytą wszystko jest możliwe, polecam szkołę, polecam Panią Edytę :)


Michalina G.

13.01.2018 – Radarowa

Bardzo się cieszę, że trafiłam do tej szkoły, na dodatkowe jazdy tuż przed egzaminem. Po 2 nieudanych próbach wystarczyło parę godzin jazdy z Panią Edytą i egzamin zdany:) Pani Edyta pomogła mi z manewrami, które sprawiały mi trudności, przedstawiając proste sposoby ich wykonania. Wszystko odbywało się w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Z całego serca polecam Panią Edytę!


Kamila G.

28.12.2017 – Odlewnicza

Byłam na jazdach doszkalających w tej szkole u Pani Edyty. Ćwiczyłyśmy głównie parkowanie. Wcześniej jeździłam w innej szkole z samymi facetami i zupełnie nie czułam się pewnie by podejść do egzaminu. Jeździłyśmy 2 h – czyli w sumie nie dużo, ale wystarczyło bym nabrała pewności siebie by do egzaminu podejść. Dostałam też kilka istotnych wskazówek dotyczących samego egzaminu, które bardzo mi się później przydały. Zdawałam na Odlewniczej, zdałam za pierwszym razem. W sumie jeździłam godzinę na egzaminie. Dostałam standardowe zadania, parkowanie prostopadłe, rondo z sygnalizacją świetlną, krótki odcinek na trasie toruńskiej. Warto zapisać się na egzamin około południa (byłam wpisana na 11, rozpoczęłam ok. 12, wtedy jest mniejszy ruch i więcej miejsc parkingowych. Szkołę polecam, a przede wszystkim polecam jazdy z Panią Edytą!


Zofia P.

20.12.2017 – jazdy doszkalające

Po kilkunastu latach przerwy znowu mogę cieszyć się jazdą samochodem! A to dzięki Pani Edytce, jej cierpliwości i mojej determinacji! Trafiłam z polecenia i też polecam! Pozdrawiam wszystkich zastanawiających się, czy mając przerwę w jeżdżeniu wziąć z Panią Edytką kilka spotkań.


Patrycja K.

16.12.2017 – Odlewnicza

Dziękuję Pani Edycie za wsparcie i pomoc w poprawieniu błędów po nauce w innej szkole jazdy. Dzięki niej zdałam egzamin praktyczny za 2 razem z kilkoma błędami ale generalnie egzaminator pochwalił. To Pani zasługa! Dziękuję jak nie wiem co :) mam prezent pod choinkę!


Kamil K.

8.12.2017 – Bemowo

Jestem bardzo zadowolony z poziomu, jaki prezentuję szkoła OSK JEDYNKA. Szczególne brawa zasługuje Pani Edyta, instruktor, która bardzo dobrze przygotowuje do egzaminów praktycznych. Teoria jak i praktyka zdana bez żadnych błędów za pierwszym razem. Nic, tylko się zapisywać!


Maciej S.

7.12.2017 – Bemowo

Jazdy z P. Edytą, to sama przyjemność!! Dzięki jazdom doszkalającym, dzięki P. Edycie zdałem na pierwszym razem!! Bardzo pozdrawiam. P. Edyto i do zobaczenia na drodze. PS. Egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem w poniedziałek na Bemowie!! Teraz tylko czekam na poniedziałek, na odbiór prawka :D


Dorota B.

23.11.2017 – Odlewnicza

Przed egzaminem wzięłam w OSK Jedynka kilka jazd doszkalających z Panią Edytą Bartosiak. Pani Edyta pomogła mi pozbyć się błędów, na które instruktor podczas kursu w ogóle nie zwrócił mi uwagi. Dzięki temu za drugim podejściem udało mi się zdać egzamin praktyczny. Polecam :)


Tomasz D.

14.11.2017 – Bemowo

Po trzech latach rozstania z prawem jazdy dziś za pierwszym podejściem bezbłędnie na Bemowie. EDYTO, JESTEŚ WIELKA :) – Instruktorka z powołania, konkretna, skutecznie zresetowała stare nawyki „recydywisty”. Przygotowując się do egzaminu bez stresu, bez stresu go zdałem.


Julietta N.

8.11.2017 – Odlewnicza

Wielkie uznania nalezą się Pani Edycie. Po 3 niezdanych egzaminach na Odlewniczej trafiłam z polecenia na jazdy doszkalające. Wyjeździłam z innymi instruktorami łącznie prawie drugi kurs. Byłam definiowana jako tzw trudny przypadek. Mimo to 3 razy powtarzała się ta sama historia-pod sam koniec egzaminu zawsze coś stawało mi na drodze do zdobycia upragnionego dokumentu. Wystarczyły 4 godziny doszkalające w jedynce i egzamin zdany! Pani Edyta tłumaczy wszystko w bardzo przystępny i jasny do zrozumienia sposób. Jest to niezaprzeczalnie instruktor z powołania! Dodatkowo otrzymałam też od niej wspaniałe wsparcie psychiczne, co w moim przypadku było bardzo bardzo ważne. Przed każdym egzaminem zalewałam się łzami i trzęsłam. Jestem bardzo wdzięczna i zadowolona!!! Polecam wszystkim!!!


Wiola Sz.

2.11.2017 – Opel Astra kombi

Wybór Edyty na instruktora był strzałem w 10 :-) pewnie to kwestia preferencji, ale ja po każdych jazdach wychodziłam z auta raz że uhahana i w dobrym nastroju, dwa, z poczuciem, że nie był to zmarnowany czas i naprawdę czegoś nowego się nauczyłam, a kolejne strachy zostały przełamane. Jedno jest pewne, jeśli nie potrafisz czegoś pojąć, zawsze znajdzie sposób, by Ci to wyjaśnić, a jak już  zrozumiesz, to przećwiczyć do upadłego. Jeśli masz problem z pewnością jazdy na drodze, szczególnie tej Warszawskiej, z czystym sumieniem polecam Edytę, bo jest w stanie temu zaradzić. Konkretna, inteligentna no i co najważniejsze  skuteczna. Złoto nie instruktorka ;-)


Karolina B.

21.10.2017 – własne auto TOYOTA RAV4

Pani Edyta to genialny instruktor, sama nie mogę wyjść z podziwu jak dobrze idzie mi parkowanie :-) Jazdy doszkalające we własnym samochodzie z panią Edytą i jej lusterkami to gwarancja sukcesu. Do tego przesympatyczna osoba. Pozdrawiam i dziękuję!


Artur M.

20.10.2017 – własne auto KIA

Zdecydowanie polecam jazdy z Edytą! Pomogła mi wrócić za kółko po około 6 latach przerwy. Nigdy nie czułem się pewnie na drodze, ale dzięki konkretnym i jasnym uwagom i bardzo dobrym podejściem do kursanta teraz na co dzień korzystam z własnego samochodu na warszawskich ulicach bez żadnych problemów. Z Edytą jeździłem zarówno autem szkoleniowym jak i później własnym. Dostałem całą masę przydatnych wskazówek nie tylko odnoszących się do jazdy samej w sobie, ale też jak użytkować samochód, jak skorzystać z myjni automatycznej i samoobsługowej a także jak zatankować samochód :) I wspomnieć muszę także, że 2 godziny jazdy upływają w bardzo miłej i rozmownej atmosferze! Jeśli ktoś chce poprawnie nauczyć się jeździć, zdobyć doświadczenie, wrócić na drogę – szczerze polecam Edytę!


Ilona K.

17.10.2017 – Bemowo

Serdecznie polecam OSK Jedynka !!! Cały kurs odbyłam pod okiem Edytki i cieszę się, że na nią trafiłam :) Wymagająca, konkretna, skrupulatnie wyjaśniała każdy manewr, a jednocześnie atmosfera w trakcie jazd była mega przyjemna :) Edyta to instruktor z powołania, bez dwóch zdań :))) W OSK Jedynka postawiłam swoje „pierwsze kroki” za kierownicą i nabrałam zamiłowania do prowadzenia auta. Polecam każdemu kto w sposób profesjonalny chce zostać przygotowany do egzaminu ;)


Sylwia T.

16.10.2017 – Bemowo

Odbywałam jazdy doszkalające przed egzaminem z Panią Edytą- wspaniała instruktorka, sympatyczna, kompetentna i potrafiąca zaszczepić poczucie pewności siebie za kierownicą, co było mi niezwykle potrzebne! Polecam :)


Julia K.

7.10.2017 – Bemowo

Wystarczyły 2 godziny jazdy przed egzaminem z Panią Edytą i tego samego dnia zdałam egzamin za 3 razem. Żałuję tylko, że nie zapisałam się tutaj od razu, miałabym egzamin zdany za pierwszym razem. Polecam wszystkim z całego serca ;)


Wojciech K.

1.10.2017 – Bemowo

Teoria. Szybkie i sprawnie zorganizowanie części teoretycznej. Jeden weekend i już można umawiać się na jazdy. Wiele cennych uwag podczas teorii, które przydały się na egzaminie teoretycznym, a czytając podręcznik nie zwróciłem na to uwagi. Jazdy. Genialne. Moją instruktorką była Edyta. Jazdy zaczynały się punktualnie w miejscu o bardzo dobrym skomunikowaniu z komunikacją miejską. Jeździłem 3-4 razy w tygodniu od poniedziałku do piątku. Mi pasowała każda godzina, więc nie miałem problemu z umówieniem się na jazdy. Zazwyczaj jeździłem między 10-16. Sprawnie wyjeździłem 30 godzin. Od początku wiedziałem gdzie chce zdawać (Bemowo) wobec czego to tam odbywały się moje jazdy. Samochód którym jeździłem podczas kursu spisywał się bez zarzutu, co ponoć nie zawsze jest standardem zwłaszcza jeśli chodzi o sprzęgło. Na każdych zajęciach pojawiały się kolejne zadania egzaminacyjne, które były świetnie tłumaczone przez Edytę. Ponadto ciągłe jeżdżenie po Bemowie i Bielanach dało mi poczucie znajomości terenu, a podczas egzaminu nic mnie nie zaskoczyło. Każdą ulicę egzaminacyjną znałem i wiedziałem czego mogę się w danej okolicy spodziewać, gdzie są podchwytliwe skrzyżowania, gdzie znaki STOP itp. Plac manewrowy był do mojej dyspozycji, nigdy nie musiałem czekać aż zwolni się łuk i będę mógł ćwiczyć. Podstawowe 30 godzin jazd w pełni mi wystarczyło do opanowania wymagań egzaminacyjnych, a nawet znalazł się czas abym poczuł większą prędkość i styl jazdy na drodze ekspresowej :) Naprawdę zostałem mega dobrze przygotowany dzięki zaangażowaniu i umiejętnościom dydaktycznym Edyty. Egzamin zdałem za pierwszym podejściem (zarówno teoria jak i praktyka). Co do samej Instruktorki to mam bardzo pozytywną opinię. Cierpliwa i wymagająca, ale bardzo trafnie wskazująca błędy jakie popełniałem i sposób w jaki mogę je poprawić. Prezentowała do mnie bardzo indywidualne podejście. Kurs w OSK Jedynka baaardzo polecam, zwłaszcza jeśli Edyta będzie instruktorem od części praktycznej :) Dodatkowym atutem jest bardzo atrakcyjna cena (ja kupowałem przez Groupon) czego trochę się obawiałem, ale jak się okazało zupełnie bezpodstawnie.


Marcin C.

26.09.2017 – Bemowo

Fakt, że egzamin zdany za pierwszym razem, a teoria na 100% mówi samo za siebie. Polecam :)


Aleksandra R.

27.08.2017 – jazdy doszkalające z prawem jazdy

Serdecznie polecam! Edyta to jedyna osoba, która była w stanie przekonać mnie, że po 4 latach „przerwy” znowu mogę usiąść za kierownicą samochodu. Dzięki swojej cierpliwości i profesjonalizmowi sprawiła, że nie boję się już wyjechać na ulice Warszawy. Doskonale tłumaczy, w przypadku trudności u kursanta stara się dojść do źródła problemu, żeby jak najlepiej wyjaśnić dany manewr. Dostałam też wiele przydatnych wskazówek, jak jeździć po stolicy. Najlepszy instruktor – i do nauki, i do doszkalania! Dziękuję!


Cezary B.

25.08.2017 – Bemowo

Baaaaaardzo polecam tą szkołę :) Super prowadzone zajęcia teoretyczne ( dobrze przyswajania wiedza z odrobiną poczucia humoru ). Część praktyczną wybrałem na terenie Bemowa, pierwszą część zajęć ( połowę wymaganych godzin ) miałem z Grzegorzem ( bardzo miły i cierpliwy instruktor ) Drugą z Edytą B. ( rewelacyjna, rzeczowa i bardzo pomocna ” Babka” zwracająca uwagę na szczegóły i przekazująca wiele istotnych szczegółów, oraz pomocnych rad) . Egzamin wewnętrzny odbywa się w normalnych warunkach na spokojnie. Uważam, że lepiej trafić nie mogłem :) Jeżeli chcecie być dobrze przygotowani to ten duet jest super, ale Edyta w szczególności!


Michał O.

12.08.2016 – Odlewnicza

Bardzo polecam tą szkołę ze względu na podejście samej szkoły oraz do klienta. Instruktorka uczyła przede wszystkim jeździć a nie na nauczeniu samego egzaminu, dawała wskazówki oraz zdradziła parę sztuczek egzaminacyjnych. Ogólnie bardzo szybko można wyjeździć jazdy jeśli jest się dyspozycyjnym (mi zajęły 2,5 tygodnia). Także podsumowując moim zdaniem szkoła z bardzo dobrym podejściem do klienta oraz bardzo dobra instruktorka Edyta ???? i gdyby nie złośliwy egzaminator to byłoby zdane za 1 razem (jazda po ulicach z zarośniętymi znakami jest chyba trochę złośliwa).


Julia B.

05.08.2016 – Bemowo

Pani Edyta – rewelacja! Prawdziwy instruktor z powołania:) dzięki Jej pomocy egzamin zdałam za pierwszym razem. Serdecznie polecam!


Weronika W.

04.08.2016 – Bemowo

Z czystym sercem mogę polecić szkołę OSK Jedynka. Zdałam co prawda dopiero za 5 razem, ale wynikało to z mojej półrocznej przerwy w kursie. Jeździłam z Panem Arturem, który jest naprawdę super instruktorem z powołania, ma dużo cierpliwości i dobrze potrafi wytłumaczyć wykonywanie rożnych manewrów. Po 3 niezdanych egzaminach z przyczyn organizacyjnych szkoły, na jazdy doszkalające została przydzielona mi Pani Edyta. Trochę obawiałam sie zmiany z Pana Artura, ale nie było czego !!! Z nowego punktu widzenia została oceniona technika mojej jazdy oraz zostały jasno wskazane moje bledy. Pani Edyta przekazuje wskazówki w sposób STANOWCZY, ALE MILY, tak ze informacje same zostają w głowie. Przede wszystkim jestem wdzięczna Pani Edycie za to, że poczułam sie PEWNIE za kółkiem oraz wbiła mi do głowy jak postępować z egzaminatorem, co spowodowało, ze egzaminatorzy W KONCU PRZESTALI narzekać tylko W MILCZENIU I SPOKOJU jechali jako pasażer. Co do godzin jazd również nie mam zastrzeżeń. Ponieważ jestem osoba pracującą mogłam jeździć tylko rano lub po południu. Pan Artur jak i Pani Edyta nie robili żadnych problemów i byli bardzo wyrozumiali przy umawianiu sie na jazdy. GORACO POLECAM OSK JEDYNKE !!!!


Dawid M.

03.08.2016 – Bemowo

EDYTA !!!EDYTA I JESZCZE RAZ EDYTA!!! WSPANIAŁA KOBIETA!!!! Lepiej być nie mogło!!!!


Barbara Z.

02.08.2016 – Radarowa

Po dwukrotnej nieudanej próbie zdania egzaminu praktycznego na kat B. straciłam wiarę w swoje umiejętności. Wydawało mi się, że od uzyskania prawka dzieli mnie przepaść. „Problem z łukiem, manewry, szybkość reakcji, oczy dookoła głowy i WORD Okęcie”. Zdecydowałam się na jazdy doszkalające z Panią Edytą. Pani Edyta swoim indywidualnym podejściem do kursanta, pasją, profesjonalizmem, zaangażowaniem spowodowała, że poczułam się za kierownicą pewnie i jazda samochodem stała się przyjemnością. :-) Na wszystkie moje problemy znalazła sposób, co zaowocowało zdaniem egzaminu. Polecam ten ośrodek a w szczególności Panią Edytę, instruktora z powołania.


Olga T.

25.07.2016

Polecam Panią Edytę, wymarzony instruktor. Zna doskonale egzaminacyjne trasy, świetnie uczy i wprowadza miła atmosferę :) sama przyjemność.


Iwona D.

22.07.2016 – Bemowo

Pani Edyto, jeśli kurs to tylko z Waszą szkołą i u Pani jazdy. Dziękuję za cierpliwość i naukę.


Robert R.

27.06.2016 – Bemowo

Szybkie, profesjonalne i kompletne przygotowanie do egzaminu, a także do kierowania pojazdem już po otrzymaniu prawa jazdy. Szczególnie polecam instruktorkę Panią Edytę z fantastycznym, pozytywnym nastawieniem do kursantów. Egzamin zdany za drugim razem, jednakże pierwsze niepowodzenie wynikające tylko i wyłącznie z zagapienia. Wszystko na plus.


Kasia B.

24.06.2016 – Bemowo

Gorąco polecam Panią Edytę z Jedynki, która ma dużo cierpliwości i daje cenne rady. Jest instruktorem z powołania :) Nauka odbyła się bezstresowo i profesjonalnie.


Dominika F.

13.06.2016 – Bemowo

Moim instruktorem była Pani Edyta. Z całego serca polecam! Nie dość, że jest po prostu fajną osobą, to nauka jazdy z nią jest samą przyjemnością. Od razu widać, że jest to instruktor z powołania, daje mnóstwo cennych rad, nie denerwuje się niepotrzebnie oraz poświęca sporo czasu na manewry tak, aby przygotować kursanta na wszystko, co może go spotkać podczas egzaminu. Jednym zdaniem – najlepszy instruktor jakiego warszawskie drogi widziały :)


Michał J.

09.06.2016 – Bemowo

Teoria mega sprawna. Potem pierwsze jazdy z Panem Maćkiem: siła spokoju. A na koniec druga cześć praktyki z Edytą Bartosiak. Pierwsze wrażenie – żyleta! Drugie: konkret, cierpliwość i sama przyjemność.


Magdalena K-W.

05.06.2016 – Bemowo

Gorąco polecam OSK Jedynka. Kurs zaczynałam z Panem Maćkiem, który ma anielską cierpliwość, świetny instruktor dla początkujących, posiadający dużą wiedzę. Część drugą kursu odbyłam z Edytą i przekonałam się, że opinie które można znaleźć na jej temat w 100% są prawdziwe: pełen profesjonalizm, miła i bezstresowa atmosfera podczas kursu, w przystępny sposób potrafi przekazać wiedzę.


Sebastian K.

30.05.2017 – Bemowo

Szybkie terminy jazd. Pani Edyta z która miałem przyjemność jeździć pełna profeska, instruktor z powołania. Polecam OSK Jedynka.


Daria

26.05.2017 – doszkalanie własnym autem Peugeot 206

Pani Edyta to świetna instruktorka. Przede wszystkim przekazuje mnóstwo cennych praktycznych wskazówek i ma do tego dar :) Polecam!


Sylwia

17.05.2017 – doszkalanie własnym autem Lancia Ypsiylon

Egzamin na prawo jazdy dawno zaliczony, ale samochód stał porzucony, bo po latach przerwy, lęk przed „kółkiem” paraliżował. Po pomoc zwróciłam się do Edyty i okazało się, że to strzał w 10-tkę! Bardzo profesjonalne podejście, oprócz wiedzy koniecznej, dużo przydatnych rad i ogromne wyczulenie na odpowiednią kulturę jazdy. Dziś dzień bez prowadzenia „czerwonej strzały” to jak dzień stracony ;) A wszystko dzięki Pani Edycie! :)


Jakub P.

09.05.2017 – Bemowo

Miałem przyjemność jeździć z Panią Edytą i jestem pod wrażeniem, że udało Jej się ulepić ze mnie kierowcę, który zdał egzamin państwowy za pierwszym razem i czuje się pewnie za kierownicą. Zarówno szkoła jazdy jak i Pani Edyta mocno warta polecenia.


Natalia M.

04.05.2017 – Bemowo

Jestem bardzo zadowolona z kursu. Teoria poszła szybko, łatwo i przyjemnie ;) Praktyka z Grzegorzem, a później z Edytą. Egzamin zdany szybko i z pewnością, że jestem dobrze przygotowana. Polecam.


Mateusz M.

26.04.2017 – Bemowo

Egzamin praktyczny (na Bemowie) zdałem bez stresu za pierwszym podejściem, więc myślę iż posiadająca uprzejmą, ugodową i pomocną kadrę pracowniczą szkoła ‚OSK Jedynka’ jest naprawdę godna polecenia!!! Jeździłem z Panią Edytą, którą serdecznie pozdrawiam! Bardzo sympatyczna i punktualna instruktorka o realistycznym i konkretnym – zwłaszcza jak na kobietę :) – podejściu do kursantów oraz do prowadzenia pojazdu. Profesjonalnie uczy zarówno jeździć (a nie tylko zdać egzamin) jak i prawidłowego zachowania za kierownicą względem innych użytkowników na drodze, co zwłaszcza przy jeździe po mieście jest dość istotne. Zdane za 1 razem!


Piotr G.

25.04.2017 – Bemowo

Świetna szkoła jazdy! Dobra cena za kurs, dobrze zorganizowane i szkoła mieści się w dobrej lokalizacji (centrum). Jeździłam z Edytą, bardzo fajna i luźna atmosfera, profesjonalne, indywidualne podejście do kursanta i bardzo dobrze tłumaczy, nauczyła mnie mnóstwo praktycznych umiejętności i przede wszystkim opanowała mój stres!!! Kurs był wielką przyjemnością i lepiej trafić nie mogłem, dzięki Edycie egzamin zakończył się sukcesem za 2 razem.


Oliwia K.

21.04.2017 – Bemowo

Nie przestraszcie się „największej jędzy w całym ośrodku” – nikt lepiej nie szkoli niż Pani Edyta :D Po jazdach z nią żaden lewoskręt czy parkowanie nie będą straszne. Nawet największe panikary (jak ja) dzięki niej są w stanie zdać już za pierwszym razem :)


Olga Z.

29.03.2017 – Bemowo

Kurs odbyłam pod okiem Pani Edyty. Profesjonalne podejście do kursanta oraz super atmosfera. Egzamin zdałam za pierwszym razem.


Aneta S.

21.03.2017 – Bemowo

Jestem Pani Edycie wdzięczna za profesjonalne przygotowanie mnie do egzaminu. Oczywiście zdałam za pierwszym razem! Atmosfera podczas jazd świetna :) Dziękuję za wszystko:)


Agata W.

17.03.2017 – Bemowo

Polecam serdecznie OSK Jedynka w Warszawie. Jazdy z Panią Edytą były dla mnie wartościowe, nauczyłam się mnóstwa praktycznych umiejętności, ale też dzięki udanej terapii szokowej przełamałam swój lęk przed prędkością. Teraz tylko czekać na pierwszy mandat za przekroczenie ;)


Agnieszka J.

16.03.2017 – Bemowo

Wykupiłam jazdy doszkalające u p.Edyty po dwóch niepowodzeniach na egzaminie (stres zwyciężył). Od razu zwróciła mi uwagę na moje pewne niedociągnięcia, ale też pochwaliła umiejętności i ogólną technikę jazdy. Udzieliła kilku cennych wskazówek i dodała pewności siebie przed egzaminem. Profesjonalna, trafnie oceniająca zdolności, wspierająca, choć „się nie certoli, wali prosto z mostu”!


Małgosia T.

18.03.2017 – Bemowo

Bardzo polecam! Profesjonalne podejście ze strony instruktora, wszystko dobrze wytłumaczone, bardzo dobre przygotowanie do egzaminu. Zdane za 1 razem :) Polecam szczególnie p. Edytę, konkretna, profesjonalna, wymagająca i odporna na łzy ;) Jestem bardzo zadowolona z wybranej szkoły i drugi raz podjęłabym taką samą decyzję :) Dziękuję pięknie!


Daniel T.

13.03.2017 – Radarowa

Nie ma to jak Ciotka Instruktorka! Przygotowała mnie profesjonalnie wytykając błędy po szkole jazdy z Piaseczna. Teraz już wiem, że to był mój błąd, wybierając tę szkołę. Na całe szczęście wzięła się za mnie „ostro” i tym sposobem oraz własną pracą udało mi się zdać za 1 razem w najgorszym ponoć miejscu egzaminowania czyli na Okęciu. Stres był niesamowity, presja Ciotki i rodziny też, ale dałem radę. Egzaminator surowy, maglował mnie przez godzinę ale się nie dałem, dzięki trikom mojej kochanej ciotki ;) Jest surowa i wymagająca, ale teraz wiem dlaczego :) Kocham Cię i dziękuję jak nie wiem co!


Magda D.

27.03.2017 – Bemowo

W końcu trafiłam na instruktorkę z powołania! Bardzo dziękuję za poświęcony czas i zaangażowanie. Dzięki Pani mam prawko! Super Instruktorka Pani Edyta!


Kamila K.

26.02.2017 – Bemowo

Dzięki P. Edycie, jej mega wiedzy i zaangażowaniu moja córcia w końcu została driverem :) Pozdrawiamy! Tomasz G. i Kamila


Gabrysia S.

10.01.2017 – Garwolin

Mega polecam, super atmosfera, bardzo dobra szkoła. Zdałam, a to wszystko dzięki najlepszej instruktorce na świecie Edycie. Dziękuję :)


Piotr K.

05.01.2017 – Bemowo

Super podejście do kursanta oraz bardzo dobre przygotowanie techniczne, które skutkowało zdaniem praktyki za pierwszym razem z pochwałą za styl. Polecam Panią Edytę, gdzie podczas jazdy można się wiele nauczyć, ale również pośmiać!


Kasia J-K

03.01.2017 – Bemowo

Potwierdzam wszystkie wcześniejsze pozytywne opinie o szkole i o p. Edycie. Dzięki p. Edycie zdałam egzamin na prawo jazdy, co wcześniej wydawało mi się czymś niewykonalnym. Jest świetnym nauczycielem – wymagającym, surowym, dokładnym, ale jednocześnie dowcipnym, potrafi świetnie motywować. Pani Edyto jeszcze raz dziękuję!


Joanna T.

20.12.2016 – Bemowo

Przed egzaminem doszkalanie z Edytą, super instruktor – Pani Edyto wielkie dzięki. Tak więc jednym słowem – polecam, profesjonalna kadra. Dzięki, Joanna.


Bartek M.

19.12.2016 – Bemowo

Serdecznie polecam! Rzetelne przygotowanie. Czas na jazdach spędzony bardzo efektywnie. Instruktor Edyta pierwsza klasa. Zdałem i jestem w gronie nowych kierowców :) Dzięki OSK Jedynka nabrałem pewności siebie za kierownicĄ, wszystkim bardzo polecam!!! Kierowca Bartek


Karolina B.

10.12.2016 – Bemowo

Miałam przyjemność mieć jazdy doszkalające z najlepszym instruktorem, z jakim miałam do czynienia, tj. p. Edytą. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z p. Edytą, ponieważ jest to osoba profesjonalna w swoim fachu, rzetelna, wyrozumiała, a przede wszystkim cierpliwie i dokładnie korygująca popełniane błędy podczas prowadzenia auta. To dzięki p. Edycie mam teraz prawo jazdy, ponieważ oprócz merytorycznych uwag i rad, pomogła mi uwierzyć w moje umiejętności oraz poczuć się pewnie na drodze. Czego wymagać więcej od instruktora? Polecam! :)


Monika R.

8.12.2016 – Bemowo

Polecam tę szkołę jazdy. Instruktorzy (brałam tam również godzinę doszkalająco-przypominającą przed egzaminem z innym instruktorem niż od kursu) bardzo profesjonalni, atmosfera bardzo dobra. Instruktorka (pani Edyta) chętnie odpowiadała na pytania, wyjaśniała niejasności i nauczyła pewności siebie na drodze. Cena i lokalizacja bardzo dobre. Teoria i praktyka zdane za pierwszym podejściem.


Ania K.

27.11.2016 – jazdy doszkalające – Bemowo

Szkoła godna polecenia, brałam jazdy doszkalające przed egzaminem u Pani Edyty. Po kilku latach przerwy od kursu i trzech nieudanych próbach zdałam teraz egzamin za pierwszym razem! Pani Edyta w trakcie lekcji wszystko jasno tłumaczyła, odpowiadała na pytania, ale i kiedy trzeba było nie cackała się, dzięki czemu nabrałam więcej pewności siebie za kółkiem :)


Małgorzata W.

19.11.2016 – jazdy doszkalające

Egzamin na prawo jazdy zdałam 6 lat temu, w wieku 40 lat… Z różnych powodów nie usiadłam jednak za kółkiem. Od trzech miesięcy jeżdżę samochodem codziennie! Jest to w dużym stopniu zasługa Pani Edyty, która bardzo mi pomogła nie tylko odświeżyć umiejętności, ale nauczyła mnie także kilku nowych ważnych rzeczy. Przede wszystkim jednak dodała mi odwagi i wiary w to, że dam radę. Jestem Jej za to ogromnie wdzięczna i tą drogą raz jeszcze serdecznie dziękuję :) Pani Edyta jest konkretnym, wymagającym i bardzo życzliwym nauczycielem. Miło wspominam kilka wspólnie spędzonych godzin. Polecam wszystkim zainteresowanym!!!


Marta L.

06.11.2016 – jazdy doszkalające

Miałam dużo szczęścia trafiając na jazdy doszkalające do p. Edyty. Po 20 latach przerwy wracam do bycia kierowcą i zajęcia z p. Edytą są zawsze doskonale dostosowane do moich indywidualnych potrzeb. P. Edyta spokojnie i jasno pokazuje, co i jak skorygować w technice jazdy. Stawia konkretne wymagania i jednocześnie umie podtrzymać wysoki poziom wiary w końcowy sukces. Uczy, wspiera i motywuje – wszystko w przyjazny, profesjonalny i też dowcipny  :-) sposób. Dzięki p. Edycie odkryłam radość z prowadzenia samochodu i chęć stałego doskonalenia moich umiejętności kierowcy. Pani Edyto – BARDZO DZIĘKUJĘ!!!


Anna B.

04.11.2016 – jazdy doszkalające – Bemowo

Po niemal 3 latach niejeżdżenia samochodem, nie najlepszymi doświadczeniami z wcześniejszymi instruktorami i egzaminatorami do egzaminu praktycznego przygotowywała mnie Edyta. Edyta jest osobą profesjonalną, konkretną, spokojną i cierpliwą, która doskonale przekazuje swoją wiedzę i umiejętności. Jednak nie cacka się z brakiem skupienia i myślenia, co dla mnie jest olbrzymim plusem, gdyż szybko pozwala ci to wrócić na odpowiedni tor. Nie tylko nauczy cię doskonale zdać egzamin, ale także nauczy cię codziennej, nieco realniejszej eksploatacji samochodu. Gorąco polecam!


Janusz M.

24.10.2016 – jazdy doszkalające – Bemowo

Super instruktorka i super szkoła. Dzięki Pani Edycie zdałem za pierwszym razem. Serdecznie polecam i strasznie dziękuję.


Kuba C.

18.10.2016 – Bemowo

Super, zdane za pierwszym razem, bardzo miła atmosfera podczas jazd! Zdałem za 1 razem.


Bartek D.

17.10.2016 – Bemowo

Super szkoła, ekstra instruktorzy, zdałem za pierwszym razem.


Ania P.

19.09.2016 – jazdy doszkalające – Bemowo

5 gwiazdek dla p. Edyty! Gdyby była moim instruktorem od początku kursu, zdałabym za pierwszym razem (co i tak ominęło mnie o włos). Wspaniały pedagog – polecam każdemu!


Agata S.

01.09.2016 – jazdy doszkalające – Radarowa

Pani Edyta, Pani Edyta – n a j l e p s z a ! Trafiłam tutaj po 7 latach od zakończenia kursu. Zdałam za drugim razem z mojej nieuwagi (nie patrzyłam na znaki). Czułam się przygotowana lepiej niż kilka lata temu, nic mnie na egzaminie nie zaskoczyło. Pani Edyta nie czaruje – jak jest źle, to jest źle, jak jest dobrze to jej opinia buduje pewność siebie. Cieszę się, że znalazłam tę szkołę.


Adam P.

28.08.2016 – jazdy doszkalające – Bemowo

Polecam bardzo. Jeździłem z dziewczynami: Edytą i Anią. To były jazdy doszkalające. Dziewczyny dopasowywały się do moich możliwości czasowych, atmosfera przednia i pełna profeska.


Katarzyna M.

15.08.2016 – jazdy doszkalające – Radarowa

Bardzo rzetelna i profesjonalna szkoła, do tego lokalizacja w samym centrum. Samochody zadbane, instruktorzy punktualni. Szczególnie polecam Panią Edytę – prawdziwy pedagog, cierpliwa i potrafiąca przekazać wiedzę, a do tego dusza człowiek :-) Wszystkim bardzo polecam.


Aneta O.

11.08.2016 – jazdy doszkalające – Bemowo

Wielkie podziękowania dla pani Edyty za miłą atmosferę podczas nauki, za cierpliwość i dzielenie się wiedzą w prosty i zrozumiały sposób. Zdałam za drugim razem. Polecam wszystkim z czystym sumieniem. Wielkie dzięki.


Mateusz S.

22.07.2016 – Bemowo

Sympatyczni pracownicy, mila opieka pani recepcjonistki, fajnie prowadzone zajęcia teoretyczne, luźne a nie sztywne wykorzystywanie podręcznika. I najlepsza wg mnie instruktorka Pani Edyta. Gorąco polecam, bo zdałem za 1 razem!


Dawid V.

14.07.2016 – Bemowo

Polecam! Szczególnie panią Edytę!


Alicja D.

11.07.2016 – jazdy doszkalające – Bemowo

Gorąco polecam szkołę wszystkim, którzy chcą się nauczyć dobrze jeździć. Szczególnie chciałam podziękować Edycie z którą miałam jazdy, jest instruktorem z powołania, dzięki niej zdałam egzamin. Ma ogromną cierpliwość i wiedzę, świetnie przygotowuje nie tylko do egzaminu, ale również do praktycznej jazdy na przyszłość. :)


Zosia B.

09.07.2016 – Radarowa

Świetnie wykwalifikowani instruktorzy z cierpliwym i miłym podejściem do kursanta. Doskonałe przygotowanie do egzaminów, a także stan pojazdów bez zarzutu. Pełen profesjonalizm i dobra organizacja. Można polecić wszystkim!


Marta P.

27.06.2016 – Bemowo

Z całego serducha polecam instruktorkę Edytę – wspaniała osoba, genialny nauczyciel! Dzięki niej okazało się, że zrobienie tego prawa jazdy nie jest tak naprawdę tak skomplikowane, jak mi się wydawało! Przez kilka godzin jazd doszkalających nauczyłam się więcej, niż podczas całego kursu w innej szkole jazdy. POLECAM!


Magda J.

24.06.2016 – Bemowo

Szkoła bardzo dobra, atmosfera podczas jazd naprawdę bardzo luźna i przyjemna. Polecam Panią Edytę, która potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć w sposób bardzo zrozumiały. Na pewno pokaże wszelkie możliwe haczyki egzaminacyjne, dzięki czemu na egzaminie nie podwinie się noga nikomu :) Jest najlepsza i z każdego zrobi kierowcę :) Bemowo pokonane za 2 razem!


Patrycja Z.

22.06.2016 – Garwolin

Dzięki Edycie udało mi się spełnić swoje największe marzenie, chociaż jeszcze 3 m-ce temu nic na to nie wskazywało, że w ogóle zrobię prawo jazdy. Edyta jest cierpliwa i opanowana, a jazdy z nią to terapia dla tych, którzy myślą, że nigdy nie zaczną jeździć. Zdałam za 2 razem. Dziękuję!!!


Aneta S.

16.06.2016 – Radarowa

Fachowa instruktorka, same plusy. Dogodne godziny jazdy i trasy egzaminacyjne.


Kasia Ł.

14.06.2016 – Bemowo

Bardzo wymagający instruktorzy, ale dzięki nim nabywa się bardzo dobrych nawyków. Skupiają się na rozwoju ucznia oraz kibicują Ci w każdym momencie szkolenia. Przećwiczyłam z nimi wszystkie manewry oraz jeździłam głównie po Bemowie. Nie udało mi się szybko zdać egzaminu przez moje nastawienie do niego, a nie przez niedouczenie bądź złe przygotowanie. Ogólnie bardzo dobra szkoła!


Magda C.

08.06.2016 – Garwolin

Instruktorka Edyta – nie mogłam trafić lepiej! Ogromne umiejętności dydaktyczne. Potrafi bez stresu, krzyku i represji zmotywować do podejmowania wyzwań (wiadomo, dla kursantki w pierwszych godzinach nauki lewoskręt wydaje się lotem w kosmos). Pełny profesjonalizm – żadnego załatwiania prywatnych spraw, pogaduch przez telefon. I starająca się pogodzić swój napięty harmonogram z możliwościami kursantek. Jestem przekonana, że bez Edyty po 30 godzinach kursu i 10 doszkalających nie zdałabym egzaminu praktycznego za pierwszym razem. Dzięki wielkie Edyta! Jesteś wielka!


Szymon W.

29.05.2016 – Bemowo

Serdecznie polecam instruktorkę Panią Edytę. Przez 10 godzin jazd doszkalających nauczyłem się znacznie więcej (w tym zupełnie nowych dla mnie rzeczy) niż przez 30 u instruktora, z którym miałem kurs. Egzamin praktyczny zdany przy pierwszym podejściu (Bemowo, egzaminator – P. Witold Biter – bardzo rozsądny, również polecam ;)


Alicja L.

10.05.2016 – Radarowa

Dobra szkoła, ciekawe i konkretne wykłady, profesjonalni instruktorzy i gwarantowane zdanie egzaminu! Wszystko udało się za 1 razem.


Małgorzata T.

15.05.2016 – Radarowa

Polecam Wam warszawską „OSK Jedynka”. Uczą w niej prawdziwi pasjonaci nauki jazdy, którzy do swojej pracy podchodzą rzetelnie, mądrze, są cierpliwi – a do mnie potrzeba było tej cierpliwości ogromu – a przede wszystkim zaszczepią w Was poczucie, że jazda samochodem to cholerna odpowiedzialność, niesamowita przyjemność i prawdziwa kultura społeczna. Świetnie przygotowane samochody, profesjonalni instruktorzy, wiedza, wiedza i jeszcze raz wiedza przekazywana na bieżąco w trakcie jazd, manewrów, obserwacji dróg, a to wszystko w przemiłej atmosferze. Instruktorzy z Jedynki są chodzącą reklamą tej szkoły. Naprawdę POLECAM!!! Szczególnie ukłony dla ostrej, ale niesamowitej Edyty B. :) POLECAM!!! A i najważniejsze… teoria i praktyka za pierwszym razem!!!


Ewelina S.

17.05.2016 – Radarowa

Szkoła godna polecenia. Odbywałam tam zarówno kurs jak i godziny doszkalające. Instruktor-pani Edyta Bartosiak jest osobą, która zasługuje na mega pochwałę zarówno jako instruktor, który rzetelnie, profesjonalnie, ciekawie i „w punkt” prowadzi kursanta przez godziny jazdy. Jest oddana temu, co robi i potrafi świetnie wykonać swoją robotę:) Jest świetna w praktycznym i rzeczowym nauczeniu, jak prowadzić auto. Polecam, polecam, polecam…!!! :) Gdybym miała ponownie wybierać, byłaby to Pani Edyta!;)


Joanna S.

29.04.2016 – Bemowo

Brałam w tej szkole jazdy doszkalające z panią Edytą. Polecam wszystkim szkołę, a szczególnie panią Edytę, która jest najlepszym instruktorem, na jakiego można trafić :)


Weronika K.

27.04.2016 – Bemowo

Z czystym sumieniem polecam OSK Jedynkę. Do egzaminu byłam przygotowana w bardzo profesjonalny sposób. Teoria zajęła tylko jeden weekend i od razu zapisałam się na jazdy. Zdałam za pierwszym razem teorię jak i praktykę. Instruktorka Pani Edyta wspaniała – nie tylko instruktorka ale i osoba. Od początku do końca jeździłam tylko z nią. Jest bardzo zaangażowana, cierpliwa, profesjonalna i zna się na rzeczy. Nigdy jazdy nie były odwoływane, zawsze wszystko punktualnie. Na jazdach panuje bardzo miła atmosfera, nie denerwuje się, kiedy coś nie wychodzi, co pozwala łatwiej przyswoić wiedzę. Nauczyła mnie wszystkiego, za co jestem jej bardzo wdzięczna i wszystkim życzę takiej instruktorki. Egzamin praktyczny zdałam bez błędnie za 1 razem. :) Dziękuję, dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) POLECAM! :)


Iza C.

21.04 2016 – jazdy doszkalające – Radarowa

Jeździłam z Panią Edytą, polecam! Mistrz :) Konkretnie i rzeczowo, tłumaczy tak, że dociera nawet do najbardziej opornej głowy. W moim przypadku musiała jeszcze posprzątać po instruktorze z Wyższej Szkoły Jazdy, więc nie było lekko, a się udało :)


Aga W.

09.04.2016 – Radarowa

Polecam OSK Jedynka, w szczególności Instruktorkę Edytę! Pełen profesjonalizm, bardzo konkretne i rzeczowe wskazówki, bez zbędnego owijania w bawełnę, a przy tym w świetnej atmosferze! Po każdej lekcji z Edytą czułam się pewniej za kierownicą i nabierałam nowych umiejętności. Zwracała uwagę na istotne elementy poruszania się po jezdni, ćwiczyła ze mną wszystko, z czym miałam problem. Stan pojazdów również do pozazdroszczenia, samochód był czysty i zadbany, wszystkie układy działały bez zarzutu. Dochodzi do tego dobra cena – jednym słowem – WARTO! Zdałam za 2 razem.


Paulina P.

06.04.2016 – Radarowa

Wzięłam 10h jazd doszkalających i bardzo dobrze mi się jeździło z panią Edytą, po jazdach z nią zdałam egzamin bez problemu. Daje bardzo pomocne rady, dzięki którym jest dużo łatwiej na egzaminie.


Iwona D.

29.03.2016 – Radarowa

Serdecznie wszystkim polecam tę szkołę nauki jazdy. Bardzo miła atmosfera, bardzo dobrzy Instruktorzy w szczególności Pani Edyta! Rzeczowa, punktualna, cierpliwa, zwraca uwagę na szczegóły – Instruktor z powołania. Ja jestem bardzo zadowolona, że trafiłam w ręce tak profesjonalnego Instruktora, który w bardzo przystępny sposób przekazał mi potrzebną wiedzę oraz motywował i był zaangażowany. Dla mnie piątka z wielkim plusem!


Asia J.

21.03.2016 – Bemowo

Koniecznie Pani Edyta! Super atmosfera, a przy tym zero owijania w bawełnę, pełny profesjonalizm, widać, że instruktorka z pasją! Dostałam konkretny zastrzyk wiedzy i przydatnych umiejętności. Miałam wcześniej 3 rożnych instruktorów w innych szkołach (zawaliłam 1 podejście), więc wiem, co mówię – to dzięki kilku spotkaniom z Panią Edytą zdałam za drugim razem.


Magda Sz.

Jazdy doszkalające własnym samochodem Kia Sportage

Doszkalające jazdy z Edytą to był mój strzał w dziesiątkę :) Prawko zrobione 20 lat temu, samochód pod domem od pół roku … i co z tego? Jak tu jeździć? Wykupiłam kilka jazd z L, ale to nie to samo co własnym autkiem. Bariera zmiany samochodu z L na swój własny była dla mnie nie do pokonania. Do czasu… kiedy Edyta usiadła na siedzeniu pasażera :) Cierpliwości, wyrozumiałości i profesjonalizmu Edyty – tego było mi trzeba, to był ten brakujący element, który pozwolił mi zacząć jeździć, najpierw z Edytą, później samodzielnie. Edyta przekazała mi wiele cennych uwag jak bezpiecznie prowadzić samochód, zachowywać się na drodze i na czym polega kultura jazdy. W czasie jazd czułam się bezpiecznie i z każdą przejechaną wspólnie godziną sama byłam coraz bardziej odważna i pena siebie na drodze. Poza tym, co tu dużo mówić, godziny spędzone w samochodzie z Edytą to była dla mnie świetna zabawa i przygoda w doborowym towarzystwie. Dziękuje Edyta, że obdarzyłaś mnie zaufaniem i wsiadłaś ze mną do mojej srebrnej strzały :) Ogromnie polecam jazdy doszkalające z Edytą :)


Tomasz M.

04.03.2016 – Radarowa

Jak najbardziej polecam tą szkołę!!! Wykłady były na dobrym poziomie merytorycznym, Pani Edyta – świetny instruktor nauki jazdy, solidnie i fachowo przygotowała mnie do egzaminu. Udało się za 1 razem!


Damian P.

29.02.2016 – Radarowa

Zdecydowanie polecam! Najlepsza szkoła nauki jazdy w Warszawie, nie ma lepszej od OSK Jedynka :) Instruktorka od jazd – pani Edyta nauczyła mnie na tyle dobrze, żebym poradził sobie zarówno na egzaminie państwowym jak i normalnej jeździe samochodem. Jest to najlepsza instruktorka. Zdałem za 1 razem dzięki uczeniu się w tej szkole. Jestem w pełni usatysfakcjonowany!


Ola L.

29.02.2016 – Radarowa

Świetna szkoła, Pani Edyta jako instruktor jest najlepsza!!! Gorąco polecam. Przygotuje najlepiej, jak potrafi do egzaminu państwowego. Dzięki niej zdałam za 1 razem :) A atmosfera na jazdach była wspaniała, niestresująca :)


Grażyna B.

27.02.2016 – Radarowa

Polecam Panią Edytę Bartosiak wszystkim przygotowującym się do egzaminu na prawo jazdy. Jest osobą bardzo zainteresowaną, aby jej kursant zdał egzamin. Bardzo profesjonalnie a jednocześnie z wielkim zaangażowaniem podchodzi do swojej pracy. Nie „odwala roboty”, jak to zdarzyło mi się zauważyć u innych instruktorów. Jest ciepłą, fajną kobietą, która w moim przypadku, weszła w moje położenie i wszelkimi sposobami starała się, abym poprawiła swój kiepski styl jazdy nabyty u innych instruktorów oraz wypunktowała braki (a było ich sporo), jak również wspierała mnie psychicznie. Jak widać z odpowiednim skutkiem, skoro po 10 godzinach jazd doszkalających z Panią Edytą zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem.


Magda B.

24.02.2016 – jazdy doszkalające – Radarowa

Świetna szkoła, polecam w szczególności Panią Edytę, niesamowity człowiek, jazdy doszkalające z nią to sama przyjemność:)


Izabela P.

14.02.2016 – jazdy doszkalające – Radarowa

Cudowny instruktor (pani Edyta) w ciągu 10 jazd doszkalających nauczyła mnie więcej niż przez 30 godzin w Linii. Super atmosfera, pełen profesjonalizm, spokój i opanowanie wobec kursanta. Najlepsza szkoła z możliwych – każdemu polecę :)


Ania K.

11.02.2016 – kurs OSK Jedynka – Radarowa

W „Jedynce” odbyłam cały kurs, egzamin państwowy zdałam za pierwszym razem. Jazdy miałam w większości z NIEOCENIONĄ panią Edytą, która jest w pełni profesjonalnym instruktorem, dodatkowo jest bardzo kontaktowa i cierpliwa. Zawdzięczam jej zdanie egzaminu. Zdarzyło mi się jeździć z innymi instruktorami, każdy z osobna indywidualnie podchodzi do kursanta i ma masę cierpliwości ;) Atmosfera podczas jazd była bardzo miła. Co do wykładów, były prowadzone sprawnie i przystępnie dla każdego. Pod każdym względem polecam OSK „Jedynka”. Udało się za 1 razem!


Adrian O.

09.02.2016 – kurs OSK Jedynka – Radarowa

Wykłady jak wykłady – jedni będą bardziej się nudzili, a inni mniej. Co do jazd do polecam szczerze instruktorkę Edytę! Cierpliwa, punktualna, profesjonalna. Z nią na pewno zdacie. Dzięki jej przygotowaniu zdałem praktykę za pierwszym razem na Radarowej. 5/5 nic złego nie mogę powiedzieć o Pani Edycie, ani o tej szkole jazdy. Polecam! :) Egzamin zdałem za 1 razem!!!


Klaudia K.

05.02.2016 – jazdy doszkalające – Radarowa

Odbywałam w Jedynce tylko jazdy doszkalające. Kilka godzin miałam przyjemność jeździć z Panią Edytą, która była w stanie nauczyć mnie rzeczy, których nikt wcześniej nie potrafił mi wytłumaczyć . Pani Edyta jest instruktorem z powołania, dającym wiele przydatnych rad i zwracającym uwagę na technikę i bezpieczeństwo jazdy (które są bardzo ważne w czasie egzaminu). W czasie jazd panowała bardzo przyjemna atmosfera oraz instruktorka ma bardzo dobry kontakt z kursantem. Jestem bardzo zadowolona, że mogłam jazdy doszkalające odbyć w Jedynce. Rezultatem tego jest oczywiście zdany egzamin :) Bardzo polecam Jedynkę, a szczególnie Panią Edytę.


Magda M.

08.01.2016 – jazdy doszkalające – Radarowa

Niestety nie miałam przyjemności odbywania kursu w Jedynce ale skorzystałam z jazd doszkalających, które okazały się strzałem w dziesiątkę. Edyta – bo to z nią jeździłam, jest niesamowitą kobietą z powołania do nauki jazdy dla każdego. Proszę mi wierzyć na słowo, skoro udało jej się zrobić ze mnie kierowcę, to wiem co mówię. Postanowiłam ponownie podjeść do egzaminu po 2 latach przerwy i przygoda zakończyła się pozytywnym wynikiem egzaminu. Bardzo konkretna, profesjonalna, z niesamowitą wiedzą doprowadzi każdego do pozytywnego zdania egzaminu praktycznego. Jazdy dla mnie osobiście były samą przyjemnością w mega fajnej atmosferze. Bardzo polecam :)


Agnieszka B.

04.01.2016 – Radarowa

Moja mała przygoda z Jedynką przebiegła bardzo szybko i przyjemnie. Przydzielony mi został początkowo pan Bogdan, a następnie pani Edyta. Były to jazdy przebyte w bardzo milej atmosferze i bez stresu. Instruktorzy są pogodni, dobrze i dokładnie tłumacza zasady i przygotowują do egzaminu oraz łatwo można z nimi nawiązać świetny kontakt. Swój egzamin zdałam za pierwszym razem, wiec to chyba mówi samo za siebie. Jedynkę polecam w 100%, a w szczególności panią Edytę :)


Ania

31.01.2016 – doszkalanie własnym autem

Poprosiłam o kilka godzin doszkalających – mam prawo jazdy, ale od kilku lat nie siedziałam za kółkiem. Bardzo polecam panią Edytę – przede wszystkim z uwagi na świetny kontakt, osobiste podejście, lekcje w bezstresowej, przyjaznej atmosferze, dużo cierpliwości i poczucie humoru – cieszę się że na Panią trafiłam i dziękuję za lekcje :-)


Marta Z.

14.12.2015 – Radarowa

Mój kurs z Jedynką przebiegł bardzo szybko i sprawnie. Postarali się aby dopasować mnie do instruktora i trafiłam na Edytę. Złapałyśmy dobry kontakt, Edyta w prosty i konkretny sposób wyjaśnia zasady poruszania się na drogach oraz zwraca dużą uwagę na technikę jazdy. Miło i owocnie spędzone 30 godzin. Zdałam swój egzamin państwowy za drugim razem, ale tylko dlatego, że za pierwszym miałam duży niefart pogodowy i warunki oraz niespodziewana sytuacja uniemożliwiła mi zdanie. Drugie podejście obeszło się płynnie i oczywiście stresowo, ale trafiłam na pozytywnego (i trochę pomagającego egzaminatora) i zdałam. Polecam OSK Jedynka i oczywiście personalnie – Edytę ;)


Emilia K.

24.11.2015 – Radarowa

Egzamin zdany za 3 razem, ale na ten trzeci dopiero byłam dobrze doszkolona dzięki najlepszym instruktorom w Warszawie. Pan Robert i Pani Edyta – MISTRZOWIE! Lepiej trafić nie mogłam. P.S. Podobno trafiłam na najsurowszego egzaminatora na Radarowej, na szczęście egzamin przebiegł pozytywnie dzięki wyżej wymienionym instruktorom. JESZCZE RAZ BARDZO DZIĘKUJĘ!


Małgorzata P.

23.11.2015 – Radarowa

Współpracowałam z trójka instruktorów ;) – Grzegorzem, Zbyszkiem i Edytą. Ku memu zdziwieniu udało im się zmienić zamykającą oczy panikarę w całkiem pewnego siebie kierowcę w przemiłej i zabawnej atmosferze. Praktyczny na Radarowej zdałam przy 2 podejściu!


Mateusz D.

23.11.2015 – Radarowa

Po 2 latach przerwy w robieniu prawa jazdy wykupiłem 10 h doszkalających. Moja instruktorka Pani Edyta, przygotowała mnie na tyle dobrze, że zdałem za 2 razem. Pełen profesjonalizm ze strony instruktora. Bardzo dużo i dobrze tłumaczy pokazując na przykładach. Egzamin zdawałem na Radarowej w Warszawie. O ile za pierwszym razem kiedy tu zdawałem, czekałem ponad 1,5 h aż mnie wywołają, to tym razem po 5 min. usłyszałem swoje nazwisko. Mój egzaminator Pan Zbigniew K. głównie wypowiadał tylko polecenia jazdy. Bardzo neutralny. Polecam wszystkim przyszłym kierowcom tą szkołę. Zdacie na 100%!


Maciek S.

20.11.2015 – Bemowo

Najlepsza szkoła w Warszawie. Zdecydowanie polecam tą szkołę! Profesjonalne i indywidualne podejście do każdego kursanta. Polecam jako instruktora Panią Edytę. Daje bardzo pomocne wskazówki i na jazdach panuje bardzo miła atmosfera. Zdałem za 1 razem!!! Polecam!


Michał N.

16.11.2015 -Radarowa

Kurs skusił mnie ze względu na chyba możliwie najniższą cenę kursu na rynku. Myślałem, że coś się za tym kryje, a tutaj się okazuje, że prowadzone wykłady są naprawdę w fajnej atmosferze, instruktorzy którzy mnie uczyli (Grzegorz 13 jazd i Edyta 2 jazdy) są świetni, pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Kurs co prawda zdałem dopiero za 3 razem, ale powód jest taki, że mam słabe nerwy, ale samo przygotowanie pod względem umiejętności było świetne. Polecam tą szkołę każdemu!


Sylwia M.

09.11.2015 – Radarowa

Zdecydowanie polecam jazdy doszkalające u Edyty :) Pełen profesjonalizm, super podejście do kursanta i świetna atmosfera. Cenne wskazówki przydały się na egzaminie, który udało mi się zdać za drugim razem.


Dorota P.

08.11.2015 – Radarowa

Odbyłam jazdy doszkalające u Pani Edyty i jestem zachwycona! Jeździło się miło, mega naturalnie, atmosfera idealna. Ponadto dostałam wiele wskazówek, które BARDZO pomogły mi spokojnie i bezpiecznie poruszać się samochodem :) Wynikiem jest tu egzamin zdany bezbłędnie :) Mój zdany egzamin to w dużej mierze jej zasługa. Polecam wszystkim panią Edytkę, bo to instruktor z powołania!


Kasia M.

25.10.2015 – jazdy doszkalające Bemowo

Zdałam egzamin na prawko za drugim razem. Szkoła rewelacyjna, zwłaszcza Pani Edyta – dusza człowiek. Kobieta z powołania, która jest stworzona do tej pracy. Jazdy są prawdziwą przyjemnością, a egzamin to tylko formalność :) Nauczyłam się bezpiecznej, dynamicznej jazdy, a przy tym pokochałam samochody – przyjemne z pożytecznym ;) Jeśli chcesz być pewny siebie za kółkiem, nie stresować się na egzaminie i lubisz dobre poczucie humoru to polecam p. Edytę, bo jest najlepsza :)


Gosia W.

17.10.2015 – jazdy doszkalające Radarowa

Dzisiaj wreszcie zdałam egzamin na prawo jazdy. Zmagałam się z tym długie miesiące, ale dopiero kiedy zapisałam się do Jedynki, a konkretniej do Pani Edyty, zaczęłam rozwijać swoje umiejętności. Pani Edyta nauczyła mnie parkować w każdy sposób i w różnych warunkach tak, aby zawsze się udawało. Brakowało mi też zawsze pewności za kierownicą i odpowiedniej dynamiki jazdy, ale to wszystko naprostowało się wraz z jazdami doszkalającymi w OSK Jedynka. Dzisiaj (17.10) miałam egzamin na Radarowej z egzaminatorem Markiem Białasiewiczem. Miał chyba dość kiepski dzień, bo cały czas wydawał się podenerwowany. Mimo wszystko nie popełniłam większych błędów i udało się. Podsumowując, polecam panią Edytę z Jedynki, bo jest konkretną, kompetentną i niezwykle uczciwą osobą. Ponadto udało mi się zbudować z nią serdeczną relację. Stosujcie się do tego, co sugeruje, bo to naprawdę działa.


Anna L.

1.10.2015 – kurs OSK Jedynka – Radarowa

Instruktorka Edyta przygotowywała mnie do części praktycznej i tak właściwie dzięki jej wskazówkom, cierpliwości, wiedzy, którą mi przekazała oraz oczywiście mojej pracy, jestem we właściwym miejscu – egzamin praktyczny zdałam za pierwszym razem :) Dziękuję Edyta! Michałowi też serdecznie dzięki za skuteczne uwagi podczas jazd doszkalających! Szkoła bardzo dobra, polecam!


Kornelia W.

22.09.2015 – kurs OSK Jedynka – Radarowa

Z całego serca polecam tą szkołę. Jeździłam na początku z panem Bogdanem a później z panią Edytą. Instruktorzy bardzo profesjonalni, cierpliwi, bardzo dobrze tłumaczą co i jak :) Bardzo elastyczne godziny umawiania jazd, nigdy z niczym nie było problemów. Wszystko zdane za pierwszym razem – to chyba najlepszy dowód na umiejętności instruktorów :D Serdecznie dziękuje :D


Damian W.

22.08.2015 – kurs OSK Jedynka

Odbyłem właśnie naukę jazdy w szkole i polecam go każdemu. Instruktorzy naprawdę są profesjonalistami. Polecam Pana Michała i Panią Edytę. Warto z nimi się uczyć od początku do końca. Szybka łatwo i przyjemnie. Serdecznie polecam! Niska cena a profesjonalizm jest!


Piotr K.

18.08.2015 – kurs OSK Jedynka

Bardzo szybko i profesjonalnie, świetna atmosfera! Polecam Panią Edytę i Pana Bogdana.


Kamil K.

12.08.2015 – kurs OSK Jedynka

Polecam szkołę, mila atmosfera, ciekawe wykłady. Polecam Panią Instruktor Edytę.


Marta Ż.

28.07.2015 – jazdy doszkalające

Bardzo szybkie i profesjonalnie szkolenie początkujących kierowców. Osobiste podejście do każdego. Bezstresowa nauka. Było bardzo miło! Polecam Panią Edytę, która potrafi każdego nauczyć jeździć z głową!


Angelika P.

28.07.2015 – jazdy doszkalające

Gorąco polecam tę szkołę, a w szczególności Panią Edytę. Dzięki jej radom oraz motywacji w końcu udało mi się zdać egzamin praktyczny.


Piotrek

22.08.2015

Miałem szczęście, że na ostatnie 4 godziny jazd mogłem trafić na Panią Edytę. Profesjonalne podejście, ogromne doświadczenie, poczucie humoru a jednocześnie rzetelne wskazówki czynią, że Pani Edyta jest kompletnym instruktorem! Dodatkowo otucha jaka przekazuje po niepowodzeniach pozwala uwierzyc w swoje siły by się nie poddać. Teraz pozostaje budować doświadczenie, by dorównać Pani Edycie! :) Jeszcze raz dziękuję!


Kinga G.

20.07.2015

Pani Edyta sprawiła, że uwierzyłam w swoje umiejętności. Miałam tylko dwie godziny z tą instruktorką, a byłam tak napełniona pozytywną energią przed samym egzaminem. Dzięki niej nie stresowałam się podczas egzaminu. Podpowiedziała mi wiele wskazówek i doszlifowała moje umiejętności. Dziękuje bardzo! :) PS. Egzamin oczywiście zdany bez problemu za pierwszym razem :)


Monika L.

15.07.2015

Szkoła godna polecenia, teoria załatwiona w jeden tydzień, ale wykłady ciekawe i zawierające wszystko co najważniejsze. Egzamin praktyczny zdany za pierwszym razem z kolizją w trakcie (nie z mojej winy) dzięki instruktorce Edycie! ;)


Bożena

06.07.2015

Pani Edyta Bartosiak jest wyjątkową instruktorką jazdy, korzystałam z nauki jazdy u wielu instruktorów ale żaden z nich nie dorównywał Pani Edycie. Przede wszystkim profesjonalizm, kultura, takt, poczucie humoru i opanowanie – to co charakteryzuje Panią Edytę. Pani Edyto dziękuję za Pani cierpliwość i cieszę się, że mogłam być Pani uczennicą. Nareszcie całkiem nieźle radzę sobie z jazdami po 10 latach przerwy w prowadzeniu samochodu.


Marlena S.

23.06.2015

Gdyby nie Edyta dziś nie zdałabym prawka. Po pół roku od ukończenia kursu zdecydowałam się na egzamin. Kiedyś jeździłam z Edytą, a dwa tygodnie temu dobrałam jazdy doszkalające właśnie z Edzią. Mimo ogromu stresu, który mnie dziś dopadł, pamiętałam jej słowa, pamiętałam wskazówki itp. Edzia dzięki wielkie za Twoje poświęcenie i cierpliwość! Wiem, że nie jestem łatwym egzemplarzem, ale dałaś radę. Ja też dałam i zdałam.


Milena Z.

21.06.2015

Razem z mężem zdaliśmy egzaminy państwowe w pierwszych terminach, nie biorąc dodatkowych jazd doszkalających! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Z takimi instruktorami jak Pan Grzegorz, Pan Zbyszek i Pani Edyta nauka jazdy to sama przyjemność. Potrafią przekazać swoją wiedzę w bardzo przystępny sposób. Nie ma się co zastanawiać nad wyborem!


Paola M.

12.06.2015

Dziękuję „od-jazdowej” Edycie i Arturowi za przygotowanie mnie do egzaminu. Przed kursem nie wiedziałam nawet gdzie jest sprzęgło, a przeszkolili mnie tak, że teorie zdałam za pierwszym razem a praktykę za drugim (stres mnie zjadł za pierwszym). Prawko zrobiłam ekspresowo, bo kurs rozpoczęłam 9.05.15 a 12.06.2015 mam zdany egzamin. Polecam serdecznie :)


Ula

29.05.2015

Zdecydowanie polecam jazdy doszkalające u Edyty :) Dzięki niej nabrałam pewności siebie i po 7 latach od zdania egzaminu uwierzyłam, że naprawdę zacznę jeździć sama samochodem :) A poza tym jazdy z Edytą to po prostu miło spędzony czas :)


Agnieszka J.

04.05.2015

Korzystałam z jazd doszkalających po nauce w innej szkole jazdy. Instruktorka Pani Edyta była bardzo wyrozumiała, kompetentna i udzieliła mi wielu cennych wskazówek, cały czas dodawała mi wiary w siebie i egzamin praktyczny zdany :) Serdecznie polecam!


Hubert Ożarowski

04.05.2015

Bardzo polecam, teoria i praktyczny za 1 razem :)


Paulina

20.04.2015 – jazdy doszkalające

Polecam gorąco lekcje u pani Edyty! Miałam pewien problem z manewrami dużym samochodem, który niedawno kupiłam (prawo jazdy mam od jakiegoś czasu choć praktyki mało). Pani Edyta wszystko mi wyjaśniła, pokazała… ze stoickim spokojem :) i pełnym profesjonalizmem. Bardzo dużo skorzystałam i nauczyłam się wielu praktycznych „trików”. Polecam wszystkim!


Mateusz Misiak

16.12.2014

Szkoła godna polecenia!!! Super instruktor – Edyta Bartosiak. Pełen profesjonalizm z nutą dobrego humoru i świetną atmosferą podczas jazdy. Z Panią Edytą każdy nauczy się jeździć :)


Łukasz Kaczyński

09.01.2015

Nie mogłem liczyć na lepszą szkołę, zarówno pod względem instruktorów (prawdziwych fachowców w swej dziedzinie, z powołania), a poznałem wszystkich i każdego polecam (jeździłem z panią Edytą, wiele mi przekazała od siebie, dużo się od niej nauczyłem i ją polecam szczególnie, bo oprócz nauki jest super człowiekiem, nigdy się przy niej nie nudziłem ^^ ). Teoria przyspieszona pozwala szybciej zabrać się do właściwej jazdy. Cena dobrze wyważona i choć znaleźć w Warszawie można szkoły tańsze, to lepiej dorzucić parę groszy i mieć spokojniejszą głowę na egzaminie ;) Teoria dla mnie była banalna, choć wewnętrzną zdawałem 3 razy! Praktykę zdałem dopiero za 2 razem, ale to przez własną nieuwagę. Mógłbym tu jeszcze wiele wymieniać i wychwalać, ale i tak już się rozpisałem, zobaczcie sami, bo warto ;)


Daniel Popławski

09.01.2015

Po roku przerwy wykupiłem 2 godzin jazd doszkalających. Następnego dnia zdałem praktyczny za pierwszym razem. Polecam :)


Daniel Jędrzejczyk

19.01.2015

Drugie podejście :) W całej mojej karierze edukacyjnej – jedyna szkoła, do której przyjemnie mi się chodziło :) Super atmosfera, wykłady przeprowadzane sprawnie, wszystko załatwiane jest bardzo klarownie i bez zbędnych problemów. Co do nauki praktycznej – miałem przyjemność jeździć pod okiem Pani Edyty, bez której na pewno nie poszłoby tak sprawnie, czas na jazdach wykorzystany w 120% ;) Instruktor z powołania! Ba, cała szkoła z powołania! Pozdrawiam.


Wiktor P.: Bemowo z 1 razem!

28.10.2014

Świetna szkoła zatrudniająca najlepszą instruktorkę w Warszawie, Edytę Bartosiak. Dzięki niej nie tylko zdałem teorię i praktykę za pierwszym razem, ale też po prostu polubiłem jazdę samochodem. Dziękuję bardzo!!!!!!!!!


Dominik C.: Za pierwszym razem Bemowo!

01.11.2014

P. Edyta wymiata, nie mogłem trafić na lepszą osobę! Bardzo rzetelna, nigdy nie było spóźnienia, a czas wykorzystywany był do granic możliwości. Jednocześnie wymagająca i zaangażowana, a także wyrozumiała. Serdecznie polecam.


Grzegorz

15.2014

Pani Edyta jest bardzo dobrym instruktorem. Ponad 20 lat nie prowadziłem samochodu. Gdy wsiadłem po tak długiej przerwie za kierownicę, miałem okropnego stresa. Po prostu bałem się jeździć. Wziąłem kilka jazd doszkalających u Pani Edyty, która baaardzo mi pomogła. Bardzo dobrze wszystko tłumaczy. Jest spokojna i rzeczowa. Ma bardzo dobre podejście do zestresowanych jazdą osób. Dziś dzięki Pani Edycie mogę jeździć z moim małym synkiem. Jazda stała się przyjemnością. Za co bardzo Jej dziękuję.


Krzysztof: zdany egzamin za pierwszym razem

28.05.2013

Z Edytą zaledwie 4 godziny jazdy, ale bardzo cenne i przydatne, łatwość tłumaczenia, dobra atmosfera sprawia sukces, spokojnie można polecić i opina jak najbardziej pozytywna. Dziękuję za przekazanie mi ważnych informacji. Egzamin zdany za pierwszym razem. Jeszcze raz dziękuje bardzo.


Anka: Radarowa za 5

27.03.2013

Dzisiejszą datę powinnam sobie wytatuować na klacie: nigdy więcej WORD-u! Po kilku nieudanych próbach (2 pierwsze obiektywnie z mojej winy, 2 kolejne – mogłabym dyskutować) egzamin zakończony wynikiem pozytywnym. Dziękuję w szczególności Edzi, z którą spędziłam najwięcej czasu za kółkiem. Edzia to nie tylko świetna instruktorka, ale też fenomenalna babka, dzięki której, ja, człowiek po wypadku samochodowym, przełamał strach i nauczył się jeździć! RESPECT!


Natalia: Radarowa – za pierwszym :)

25.04.2013

Zdałam za pierwszym razem, teorię (nową) 02.04, praktyczny 18.04.2013 o godz. 19.00. Cały kurs przejeździłam z Edzią, zaczynałam z przerażeniem i prawie płaczem, ale przyjmowałam wszystkie uwagi i na końcu kursu czułam się za kółkiem pewnie i na egzaminie byłam spokojna i opanowana, a teraz nie mogę się doczekać aż odbiorę dokument i wyjadę na drogę, Dzięki! Pozdrawiam!


Anna K.: Radarowa – zdany! :)

30.04.2012

Drugie podejście po 10 latach po kursie, 3 elki na sumieniu, a potem 10 h jazd doszkalających i proszzz… cuda :) Egzamin zdany. Serdeczne dzięki p. Edytce, która 2 h przed egzaminem zaczarowała mi trasę i poprowadziła niemal dokładnie drogą mojego egzaminu. Kobitka super, szczerze polecam zdenerwowanym i rozkojarzonym taka jazdę terapeutyczną przed samym egzaminem. Powodzenia życzę, szkołę polecam, a konkurencji niech kuny kable zeżrą.


Monika P.: Bemowo – done!

17.05.2012

4 podejście – 6 godzin jazd z Edytą. Bardzo, bardzo chciałabym podziękować Edycie za to, że wytrzymała ze mną 4 godziny w deszczach i ciemnościach. Trasa, którą jeździłam z Edytą, powtórzyła się na egzaminie. Znałam każdy ukryty STOP, wszystkie jednokierunkowe, na których chciał mnie złapać, kiedy skręcałam w lewo. Czułam się o wiele pewniej, znając wszelkie haczyki tej trasy. Zdecydowanie polecam jazdy z Edytą tuż przed egzaminem. Nie dość, że ma dar „zaczarowania trasy egzaminu”, to jeszcze wspomoże dobrym słowem i dowartościuje kandydata na kierowcę.


Anita K.: Radarowa – 1 raz!!!

15.06.2012

13 czerwca tym razem nie okazał się pechowy!!! Mimo padającego deszczu, stresu i niezbyt miłego egzaminatora udało mi się zdać za pierwszym razem! DZIĘKI WIELKIE Edycie! Powodzenia pozostałym kursantom i do zobaczenia na drodze już wkrótce.


Martyna: Życie jednak bywa piękne!!!

10.07.2012

Po wielu wyjeżdżonych godzinach u różnych instruktorów, trafiłam na tzw. doszkalanie do pani Edyty i gdyby nie ona, to kto wie… Reasumując: szczęście nie do opisania, rady pani Edyty BEZCENNE! Pozdrawiam wszystkich, którzy dzielnie czekają na to wyjątkowe ” Yuuuuuuuuuuuupiiiiiiiiiiiiii!”


Anna D K: A jednak można :)

30.07.2012

Miło czytać opinie radosnych ”nowo upieczonych” kierowców. Ja bierną posiadaczką prawa jazdy byłam przez 11 lat, czynnym kierowcą jestem od 2 miesięcy. Pani Edyta i pan Marek K. pomogli mi uwierzyć w siebie, przekonali, że i JA MOGĘ BYĆ kierowcą. Dzięki jazdom doszkalającym w WSNJ przekonałam się, że nie trzeba kurczowo trzymać się kierownicy, a można czerpać przyjemność z jazdy ;) Za uwagi techniczne serdecznie dziękuję, są przydatne na drodze, za pomoc w zwalczeniu mojego demona będę Wam zawsze wdzięczna! A wszystko to w komfortowych warunkach „z domu i pod dom”, z ogromną dyskrecją i kulturą. Pani Edyto – mój sukces jest Pani sukcesem, to było trudne wyzwanie. Dziękuję zwłaszcza za to, że ja nie od początku wierzyłam w sukces, ale Pani Edyta nie zwątpiła nigdy! Kłaniam się z szacunkiem dla profesjonalistów i do zobaczenia na trasie.


Tomasz K.: Nerwówka! Też do 3 razy sztuka!

20.09.2012

Egzamin od początku był walką, by opanować nerwy! Dwa podejścia do łuku, dwa razy górka, kilka skrętów w lewo, ale grunt to przychylność egzaminatora i słuchanie rad świetnej instruktorki Edyty! Egzaminator mimo kilku sytuacji, w których zabrakło koncentracji i zdrowego rozsądku, docenił rozwagę na drodze i to, że na każdym kroku starałem się mu pokazać atuty nabyte w czasie lekcji. Obracanie głowy, spoglądanie w lusterka, uwaga na pieszych itp. Mimo nerwówki udało się szczęśliwie przebrnąć!


Edyta Kupisz: EDYTA – zdałam!!!

13.12.2012

Dzisiaj o 6 rano udało się!!! Zdałam za czwartym razem. Trzy razy oblałam na łuku, a dziś jak już zaliczyłam ten nieszczęsny łuk, to wszystko poszło jakoś tak łatwo. Duże ułatwienie to oczywiście godzina 6 rano – Ochota jeszcze nie zbudziła się ze snu. Dziękuję Edzi za wsparcie, naukę i to, że pomogła mi uwierzyć w siebie – jesteś najlepszą instruktorką na świecie!


Agnieszka: WORD Bemowo – POZYTYWNY!!!

14.12.2012

EDZIU to dzięki Tobie wynik egzaminu POZYTYWNY – jesteś stworzona do zawodu instruktora nauki jazdy. Serdecznie dziękuję!!!


Ewelina: Zaliczone, II podejście

19.12.2012

W pierwszych słowach dziękuję za nauczenie mnie jeździć Edytko, a wiem , że nie było to łatwe! Pan egzaminator informuje mnie, że egzamin zakończony wynikiem pozytywnym… największy prezent pod choinkę i najlepszy. Oczywiście swój sukces zawdzięczam Edytce, dzięki której do końca życia zapamiętam skrzyżowania lewostronne na Bemowie. Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam!


Marzena: Radarowa – zdane za 1 razem

29.01.2013

Oczywiście wielkie podziękowania dla Edzi, która wytrzymała te wszystkie godziny ze mną. Za profesjonalizm, umiejętne podejście do ucznia, cierpliwość, cenne wskazówki i ogólnie za przygotowanie do jazdy. Sprawiłam sobie i mężowi super prezent, gdyż zdawałam egzamin w rocznice naszego ślubu. Jeszcze raz bardzo dziękuję za nauczenie mnie kierowania samochodem.


Monika: Odlewnicza

07.02.2013

Edyto, bardzo, bardzo, dziękuję, za pomoc, doszlifowanie tego, co nie szło, za dobre rady i oczywiście atmosferę na jazdach. Egzamin zdany! Na placu raz dwa łuk, górka zaliczone. Na mieście, nie ominęły mnie drobne potknięcia, ale chyba parkowaniem równoległym i poradzeniem sobie z trudnym wyjazdem trochę mu zaimponowałam. Pewność siebie i pełna kontrola samochodu na pierwszym planie. Twoja pomoc była nie oceniona. Jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia na drodze!


Iza T.: WORD Bemowo

12.02.2013

Zdałam wczoraj za 1 razem! Cudowne dziecko trzech instruktorów. Od początku… cały kurs zrobiłam w innej szkole, do Edyty trafiłam na dodatki. Edyta zwróciła mi uwagę na moje pewne niedociągnięcia, przekazała mnóstwo istotnych informacji, dzięki którym przestałam się bać pewnych sytuacji na drodze!


Martyna: Radarowa

14.02.2013

Dzień egzaminu 13.02.2013, godzina 20:41 zaczyna się oczywiście z 40-minutowym opóźnieniem, ale to już chyba standard… Chciałam serdecznie podziękować Edzi, bez której tego egzaminu na pewno bym nie zdała, to instruktor naprawdę znający się na swojej robocie i na pewno lubiący ją, co jest baaaardzo ważne, dziękuję EDYTKO!!!


Sylwia P. Radarowa – zdałam HUUUUUUUUURA!

21.02.2013

Miałam bardzo mało wiary we własne umiejętności, ale Edyta (instruktor) potrafiła doskonale wydobyć moje umiejętności i skutecznie pozbyć się lęków  Szukała sposobów na wytłumaczenie sytuacji, których ja nie mogłam w żaden sposób ogarnąć. Ona nauczyła mnie wszystkiego od podstaw, nauczyła prawidłowej techniki jazdy i bezstresowego prowadzenia auta. Każdemu polecam takiego instruktora jazdy. Będzie brakowało mi Twojego humoru! Egzamin miałam dzisiaj na Radarowej o godz. 11:30, jeździłam godzinkę. Egzaminator srogi, ale widać do oswojenia he, he, he. EDYTKO, JESTEŚ WIELKA!!!!


Źródło: Wesoła Szkoła Nauki Jazdy / OSK Jedynka / Super prawo jazdy